9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Відео: “Київський бронетанковий завод” передав силовим структурам України більше півсотні БТР-3ДА у 2017 році

ДП “Київський бронетанковий завод”, що входить до складу концерну “Укроборонпром”,  передав до Збройних Сил України, Нацгвардії та інших силових структур, згідно планів, більше півсотні нових БТР-3ДА

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр концерну “Укроборонпром”.

Завдяки роботі фахівців підприємства з цехів заводу майже кожного тижня виходив новий БТР-3ДА, який після проходження всіх заводських та приймально-здавальних випробувань посилював обороноздатність українських військ.

Такий темп робіт вдалось досягнути завдяки організації нового сучасного складально-зварювального виробництва. Завдяки якому завод отримав можливість принципово, в рази, наростити темпи виробництва, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства.

БТР-3ДА оснащений бойовим модулем “Штурм-М” з 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах.

Окрім того, бойовий модуль “Штурм-М” оснащений 7,62-мм кулеметом та автоматичним гранатометом, а також комплексом керованого озброєння “Бар’єр”, який забезпечує бронепробиття не менше 800 мм, не враховуючи динамічний захист, на відстані до 5 км. Це дозволяє екіпажу БТР-3ДА знищувати будь-яку бронетехніку противника.

Останні новини:

Зараз читають