9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Відео: Харківське конструкторське бюро імені Морозова продемонструвало можливості БТР-4МВ1 на полігоні

Фахівці харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О.О. Морозова продемонстрували новий бронетранспортер БТР-4МВ1 під час виконання випробувальних завдань

Передає Національний промисловий портал з посиланням на АНТИКОР

Журналісти телеканалу ICTV зняли сюжет у якому детально розповіли про новинку українського ВПК – БТР-4МВ1, його основні переваги та перспективи.

За словами журналістів, головне завдання нової бронемашини полягає в тому, щоб максимально непомітно і швидко доставити десантників на бойове завдання. Завдяки встановленому німецькому дизельному двигуну Deutz BF6M1015CP потужністю 450 к.с. броньовик розганяється до 110 км/год, при цьому БТР здатний перепливати водні перешкоди глибиною до чотирьох метрів зі швидкістю 10 км/г.

«Конструкція дозволяє поставити додаткову броню, ще один паливний бак, а за бажанням навіть може перетворитися в машину-амфібію для виконання завдань морської піхоти», – зазначила кореспондент телеканалу Тетяна Доцяк.

БТР-4МВ1 оснащений додатковим поплавком і відкидним водовідбійним щитом (за зразком модифікації БТР-4М). За словами журналістів каналу, захист у цієї машини найміцніший серед усіх українських бронетранспортерів: «Носову частину конструктори трохи нахилили, тому більшість снарядів противника відлетить рикошетом, а динамічний захист не дасть їм потрапити в середину».

«Відбувається пробивання цього елемента додаткового захисту, але, коли він (снаряд – прим.ред.) Долітає до основної броні, він уже має не ідеальну форму, і тому його ефективність різко знижується», – підкреслив науковий співробітник ХКБМ Андрій Богач.

Розробники називають цей БТР «міні-танком», оскільки в разі вогневої атаки машина здатна дати гідну відсіч.

«Кулемет на дві тисячі пострілів і гармата з трьома сотнями бронебійних і осколково-фугасних снарядів. А ще гранатомет на 29 гранати з трьома додатковими магазинами. І дві протитанкові керовані ракети ПТУР, які пробивають танк на відстані до п’яти кілометрів », – додала кореспондентка.

Він не боїться ні води, ні снарядів і може дати гідну відсіч у разі атаки ворога – харківські конструктори показали новий БТР-4МВ1.

Це принципово нова машина, виготовлена за останніми вимогами НАТО, у ній враховані всі побажання українських військових.

Бронемашина може не тільки швидко доправити десантників для виконання бойового завдання, а й плавати, а конструктори називають його міні-танком – через потужну вогневу міць.

БТР може перевозити до 7 десантників, а керує машиною екіпаж із 3 військових – механік-водій, командир і навідник оператор. Американська автоматична коробка передач дозволяє комфортно маневрувати, а кілька відеокамер – контролювати ситуацію в радіусі 360 градусів.

Даний проект реалізується майже 80 заводами Укроборонпрому. Конструктори після випробувань мають намір запустити новий БТР в серійне виробництво.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають