9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Відео: Громади Донеччини отримали нові пожежні автомобілі та інженерну техніку

Фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодня ризикують власним життям, заходячи в палаючі будинки, знешкоджуючі сотні вибухонебезпечних предметів, надаючи допомогу постраждалим у аваріях та катастрофах. Саме тому рятувальники повинні мати найкращу техніку, оснащення та обмундирування, аби якнайкраще та найшвидше виконувати завдання за призначенням.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДСНС у Донецькій області.

25 січня у с. Сергіївка Андріївської об’єднаної територіальної громади Донецької області за участю голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського та начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області Миколи Ільченка відбулася церемонія передачі пожежно-рятувальним підрозділам пожежних автомобілів та інженерної техніки. Автомобілі використовуватимуться для гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій, доставки до місця події підвищеного запасу вогнегасної речовини. Всього було придбано 6 автомобілів підвищеної прохідності на базі шасі МАЗ та сідельний тягач.

Губернатор області Павло Жебрівський зазначив:

Донецький гарнізон ДСНС вже неодноразово довів, що має право називатися одним із кращих в країні. Представники Служби порятунку сьогодні виконують багато задач, у тому числі і пов’язаних з мінімізацією наслідків артилерійських обстрілів. Саме тому на озброєнні у підрозділів повинна бути сучасна потужна техніка. У межах тісної співпраці керівництво області робить усе можливе, аби у рятувальників були найкраще оснащення та техніка.

Техніка буде направлена рятувальникам міст Слов’янська, Краматорська, Волновахи, Бахмуту, Маріуполя, смт Олександрівка та Нікольське.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають