9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Відео: було проведено підконтрольну експлуатацію діючого зразка СБА «Варта» в зоні проведення АТО

В період з 03.04.2017 по 14.04.2017 було проведено підконтрольну експлуатацію діючого зразка спеціалізованого броньованого автомобіля «[wiki]Варта[/wiki]» в/ч 3018 в зоні проведення АТО.

Підконтрольна експлуатація тривала два тижні. За цей період СБА «Варта» проїхав більше 3000 км в умовах, максимально наближених до бойових. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на UKRAINIAN ARMOR

Під час цього періоду броньований автомобіль виконував різні завдання, а саме: доставляв особовий склад, боєприпаси, провізію та інших необхідний вантаж на передові блок-пости в районі Авдіївки, Волновахи, Маріуполя, Водяного, Мар’їнки та Світлодарська. Протягом виконання маршу, були перевірені експлуатаційні характеристики виробу, які значно перевищують заявлені в тактико-технічних характеристиках.

Машина легко долала всі перешкоди та бездоріжжя, і може забезпечити підрозділи, де б вони не знаходились. Бездоріжжя та шосе, розбиті рокадні дороги та протитанкові рви, надовби та багнюка. Все це СБА «Варта» долала з легкістю.

Останні новини:

Зараз читають