9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Відео: Балістичні випробування вітчизняного шолома TOR-D

На 303-й центральній артилерійський базі [wiki title=”Збройні Сили України”]Збройних Сил України[/wiki] були проведені балістичні випробування шолому «ТОR-D» від ТОВ «Юармс» (UaRms).

Шолом балістичний «ТОР» модель Д («ТОR-D») являє собою полегшену версію балістичного шолому «ТОR», призначений для індивідуального захисту бійців ВДВ та спеціальних підрозділів від травм і поранень; розміщення спеціального обладнання.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ukrmilitary.com

Форма шолому зі спеціальними боковими вирізами створює додаткові зручності для роботи з активними навушниками і радіогарнітурами.

https://youtube.com/watch?v=95Wuii2Cd2w%3Ffeature%3Dplayer_embedded%26rel%3D0

Нагадаємо, що розглядається можливість прийняття шолому на озброєння для Високомобільних десантних військ, Сил Спеціальних операцій та морської піхоти ВМС ЗС України за результатами відповідних випробувань.

Балістичні властивості шолома показали відмінний результат на всіх етапах випробувань: при дощуванні протягом 1 години; при заморожуванні до -40 градусів за Цельсієм; при нагрівання до +40 градусів за Цельсієм; при пострілах в місця кріплень.

Ukrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military Pages

Останні новини:

Зараз читають