9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Великобританія готова прокредитувати будівництво восьми ракетних катерів для України

Велика Британія готова надати довгостроковий кредит на будівництво 8 ракетних катерів для України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Два перших корпуси мають бути побудовані на території Великої Британії, а решта – на суднобудівному підприємстві в Україні.

В ході робіт за кордоном українські спеціалісти зможуть отримати необхідну кваліфікацію для подальшого виробництва шести корпусів в Україні.

Підприємство виробник на території нашої держави обиратиме Кабінет Міністрів України.

Зазначимо, що пропозиція з «туманного альбіону» – це проєкт 50-метрових ракетних катерів водотоннажністю близько 400 тонн, що можуть нести ударне озброєння у вигляді восьми протикорабельних ракет, як іноземного виробництва, так і типу «Нептун» коли роботи по морській версії будуть завершені.

Окрім будівництва ударних ракетних катерів, Велика Британія готова надає кошти й на інші проєкти для Військово-морських сил Збройних сил України.

Загалом мова йде про 1,6 млрд доларів (1,2 млрд фунтів стерлінгів) які може надати Велика Британія у позику на 10 років.

За такою ж схемою вже будуються патрульні катери OCEA для Морської охорони, а також працюють за кордоном, наприклад В’єтнам нещодавно отримав 348,2 млн доларів США від Японії на будівництво шести кораблів типу Kunigami.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають