9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Важкий БПЛА “Око” зробив перші успішні випробувальні польоти з навантаженням 10 кг (фото)

Важкий мультироторний безпілотний літальний апарат “Око” зробив перші успішні випробувальні польоти. Поки – автономно, на акумуляторах – перевірялася робота автопілота, налаштування системи управління, що розвивається моторами потужність, температурний режим силової електроніки.

В найближчий час будуть запускати апарат в політ “на дроті” – з живленням від наземного джерела електроенергії. Повідомляє Національний промисловий портал.

Завдання БПЛА “Око” – піднімати на висоту 50-100 метрів корисне навантаження до 10 кг, і перебувати на цій висоті в будь-яку погоду, вдень і вночі “необмежено довго” (не менше 10 днів) без проведення регламентних робіт. Безпілотник “Око” планується використовувати як висотну мікрохвильову РЛС – для надійного виявлення повітряних цілей з малою поверхнею, що відбиває, що рухаються на низьких висотах – безпілотники, крилаті ракети, літаки з режимом огибания місцевості, вертольоти.

БПЛА “Око” може нести також станцію оптичного спостереження за полем бою (лінією фронту, кордоном, об’єктом…); станцію лазерного підсвічування цілей; ретранслятор для зв’язку з іншими безпілотниками, віддаленими підрозділами, і іншу корисну навантаження.

Зроблено в компанії “Матриця технологій” – Matrix-UAV

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають