9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 25 Лютого, 2021

ВАТ “Меридіан” достроково відремонтувало партію безпілотних авіаційних комплексів Spectator-M для української армії

 • Фахівці ВАТ “Меридіан” ім. С.П. Корольова достроково відремонтували партію безпілотників “Spectator-M” для Збройних сил України.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Відзначається, що державне підприємство виконало плановий ремонт безпілотних авіаційних комплексів на чотири місяці раніше від плану попри карантинні заходи.

  “Наше підприємство має сучасні виробничі потужності та висококваліфікований персонал, що дозволяє нам виготовляти 100 безпілотників на рік. Виробництво такого масштабу не можна зупиняти, тому ми працюємо за рахунок внутрішніх резервів заводу, навіть під час очікування погоджень бюджетів, ухвалення ДОЗ, та інших процедур, пов’язаних з виділенням коштів. Це дозволяє нам сформувати “стратегічний запас” деталей БпАК, завдяки якому ми маємо змогу виконувати замовлення навіть достроково”, – відзначив голова правління ВАТ “Меридіан” ім. С.П. Корольова В’ячеслав Проценко.

  Передача Збройним силам України великої партії авіаційної техніки
  Фото: прес-служба Концерну УкрОборонПром

  Також він додав, що на українському підприємстві ведеться постійна робота з вдосконалення БПЛА та імпортозаміщення комплектуючих на вітчизняні аналоги.

  “Трапляються ситуації, коли термін виготовлення БпАКів обмежується не потужностями заводу, а отриманням дозволу на експорт однієї маленької комплектуючої, наприклад, з США. Тому наше конструкторське бюро веде постійну роботу з імпортозаміщення, вдосконалення виробів та розробки нових моделей на основні вітчизняної елементної бази. Ми маємо власну акредитовану сучасну випробувальну лабораторію, де проводяться усі потрібні тести. Завод готовий до виконання нових замовлень для наших військових”, – наголосив В’ячеслав Проценко.

  Нагадаємо безпілотний комплекс Spectator (різних модифікацій) прийнятий на озброєння Збройних сил та Державної прикордонної служби України й призначений для моніторингу державного кордону, розвідувальних операцій, ведення пошуково-рятувальних операцій, моніторингу водних та лісових масивів, аерофотозйомки тощо.

  Тактико-технічні характеристики українських безпілотних комплексів, що постачаються до ЗСУ (за наявними сучасними даними з сайтів виробників)

  ВАТ “Меридіан” ім.С.П.Корольова (входить до складу ДК “Укроборонпром”) – єдине в Україні підприємство з державною часткою власності, де налагоджено серійне виробництво безпілотної техніки. Всі інші підприємства, що випускають продукцію такого типу (НВП “Атлон-Авіа”, ВІК DeViRo, АВК Skyeton, UkrSpecSystems, Spaitech та інші), належать до приватного сектору.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українські медики вперше у світі видалили пухлину ока методом електрозварювання

  Одеські медики з Інституту очних хвороб та тканинної терапії імені Філатова провели унікальну операцію з видалення великої...

  “Укравтодор” сертифікуватиме процес закупівель і переведе тендерну документацію в електронний формат

  "Укравтодор" у 2021 році планує сертифікувати процес закупівель в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) в частині протидії корупції.

  Анонсовано будівництво нового аеропорту на Донбасі

  У 2021 році планується знайти місце для будівництва і розпочати проєктування аеропорту, який забезпечив би цивільне авіасполучення Донецької та Луганської областей з...

  Новий український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

  За найближчі два роки в області авіадвигунобудування ДП "Івченко-Прогрес" планує сертифікувати двигун Д-436-148ФМ для літака Ан-178, а також для подальшого розвитку лінійки...

  Будівництво корвету для ВМС України профінансують на 3,8 мільярда гривень

  Цьогоріч будівництво одного корвету для Військово-Морських Сил України Міноборони профінансує на 3,8 мільярда гривень.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Проєкт будівництва євроколії між Ужгородом та Чопом оцінюють в 500 мільйонів гривень

  На 2021 рік заплановані роботи з підготовки проєктної документації та техніко-економічного обґрунтування проєкту по відновленню залізниці з колією європейського стандарту 1435 мм...

  Військові протестували бронетранспортери “Отаман” та БТР-60М від “Практики” (фото)

  На полігоні Збройних Сил України "Десна" пройшли заводські ходові випробування дослідних зразків універсальних колісних платформ "Отаман" та БТР-60М, які розроблені НВО "Практика".

  “Інтерпайп” будує цех з виробництва колісних пар для США та ЄС

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" має намір відповідно до раніше намічених планів ввести в експлуатацію новий додатковий цех з виробництва колісних пар у...

  Зараз читають

  Харківський університет Повітряних Сил відновив польоти літаків Ан-26Ш

  Харківський національний університет Повітряних Сил (ХНУПС) відновив польоти навчальних штурманських літаків Ан-26Ш.Передає Національний Промисловий...

  Тернопіль оголосив тендер на закупівлю 15 великих автобусів

  Тернопіль готується придбати ще 15 низькопідлогових автобусів великої пасажиромісткості. Під цю закупівлю вже оголошено тендер.

  З’явилась візуалізація виходів зі станцій метро в Дніпрі від британського архітектурного бюро (фото)

  Команда урбаністів Progressive Dnipro опублікувала на своїй інстаграм-сторінці візуалізації входів і виходів зі станцій метро в Дніпрі,...

  Новий український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

  За найближчі два роки в області авіадвигунобудування ДП "Івченко-Прогрес" планує сертифікувати двигун Д-436-148ФМ для літака Ан-178, а...