9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

В «Укрспецтехніці» задоволені співпрацею з «КрАЗом»

Холдингова компанія «Укрспецтехніка», основними напрямами діяльності якої є розробка, проєктування, виготовлення, постачання, монтаж та обслуговування спеціальної електроніки, високотехнологічного та наукомісткого озброєння, засобів телекомунікацій, співпрацює з автозаводом КрАЗ більше десяти років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства ПАТ “АвтоКрАЗ”.

Для встановлення надбудови — радіолокаційної станції «Малахіт» «Укрспецтехніка» використовує комплекти з шасі автомобільного КрАЗ-63221 та причепа-шасі КрАЗ-А061Н2.

У липні завершено виконання чергового контракту з постачання партії таких комплектів. Керівник «Укрспецтехніки» Віра Кошова зазначає, що на підприємстві цінують співпрацю з «АвтоКрАЗом», за десятиліття переконалися у надійності автотехніки КрАЗ, а свою міць та всюдихідність КрАЗи постійно демонструють в умовах бездоріжжя, на будь-якій місцевості.

Автомобільне шасі КрАЗ-63221 високої прохідності призначене для монтажу озброєння і військової техніки, установок спеціального і промислового призначення, а також буксирування причепа по всіх видах доріг, бездоріжжю і місцевості. Автомобілі військового призначення обладнані системою регулювання тиску в шинах, управління якої здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, і місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів. Технічна характеристика: колісна формула 6×6, двигун WP10.380, 4-хтактний, дизельний; КЗП — механічна, дводіапазонна, дев’ятиступенева; кермовий механізм механічний, з гідравлічним підсилювачем.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають