9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Січня, 2021

В Україні з’явилася нова оборонна компанія UADEFENSE

 • В Україні утворена нова оборонна компанія UADEFENSE. Про цілі, конкурентів і результати компанії – в інтерв’ю з директором UADEFENSE Дмитром Люліним.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  У лютому 2020 року компанія UADEFENSE стала офіційним учасником оборонного сектору України в галузі розробки й інтеграції оборонних рішень.

  Її діяльність буде логічним продовженням роботи оборонного департаменту компанії Everest, який за роки існування став важливим виконавцем на ринку військових технологій у сфері автоматизації, інформатизації й зв’язку.

  – Дмитре, розкажіть, будь ласка, з чим пов’язана поява нової компанії?

  “Створення UADEFENSE безпосередньо пов’язане з оборонним департаментом компанії Everest, який ми заснували у 2015 році, зважаючи на актуальні потреби українських військових у якісному захищеному зв’язку.

  Тоді завдяки досвіду і професійній компетенції спеціалістів компанії ми опанували напрям розробки й виробництва телекомунікаційного обладнання військового призначення.

  Сьогодні робота нашого оборонного підрозділу вийшла на новий рівень, ми напрацювали низку якісних рішень і продуктів.

  Зрештою стало зрозуміло, що наш потенціал вже вийшов за межі діяльності одного лише підрозділу, тому було прийнято рішення виділити оборонний напрям компанії Everest в окремий самостійний бізнес. Так в Україні з’явилася нова компанія – UADEFENSE”.

  – Які продукти UADEFENSE пропонує своєму замовнику?

  “Безумовно, компанія буде залишатися розробником автоматизованих систем управління військами тактичної ланки, які посилюють боєздатність підрозділів на полі бою.

  Бортова система Hermes-C3

  Передусім це стосується бортової інформаційної системи Hermes-C3. Ця платформа розроблена для роботи на тактичному рівні від бійця до командира бригади та інтегрується з системами оперативного та стратегічного рівнів.

  Влітку 2019 року система розпочала свої тестування на полігонах, де пройшла низку випробувань на бойовій техніці й показала суттєві позитивні результати.

  Будемо також підтримувати розвиток наших продуктів у сфері кібербезпеки, працювати в напрямку створення універсальних роботизованих бойових і розвідувальних платформ, а також інженерних і транспортних роботів”.

  – Який результат компанія планує отримати в найближчі роки?

  “Передусім ми прагнемо за короткий проміжок часу забезпечити українських військових зразками високотехнологічної продукції, тому вкладаємо багато сил і досвіду наших фахівців у рішення, які розроблені й постійно модернізуються для Збройних сил України.

  UADEFENSE планує за короткий проміжок часу забезпечити українських військових зразками високотехнологічної продукції

  Взагалі я не бачу якихось перепон до того, щоб UADEFENSE стала провідною українською компанією й була конкурентоспроможною на світовому ринку.

  Впевнений, що наша країна має високий інтелектуальний потенціал, і завдяки технологіям та людям ми зможемо досягти значних результатів, робити зразки на експорт і стати лідером з продажу оборонної продукції в інші країни”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “ArcelorMittal Кривий Ріг” за три роки відновив 40 локомотивів

  "ArcelorMittal Кривий Ріг" у 2018-2020 роках відновив 40 своїх тепловозів, в тому числі з заміною двигунів і...

  Літак Ан-178 для Перу очікує вітчизняні двигуни та імпортні комплектуючі

  Транспортний літак Ан-178, що наразі будується на ДП «Антонов» для поліції Перу очікує двигуни та імпортні комплектуючі.Про це...

  Міноборони очікує на проведення випробувань САУ “Богдана” вже найближчим часом

  Міноборони запропонувало "Краматорському заводу важкого верстатобудування" розпочати випробування колісної САУ "Богдана" вже найближчим часом.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence...

  «Мотор Січ» створить морську версію гелікоптера на базі Мі-2

  Акціонерне товариство «Мотор Січ» переробить гелікоптер Мі-2 у морську версію на замовлення Міноборони України.Про це написало видання Defense Express з...

  Катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» отримають американські системи озброєння

  Патрульні катери типу Island «Слов’янськ» та «Старобільськ» Військово-морських сил України отримають американське озброєння.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Поліція Полтавщини поповнилася позашляховиками «Renault Duster»

  Автопарк поліції Полтавщини поповнився 12-ма новими службовими автомобілями «Renault Duster».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Керівники...

  “Трансбалктермінал” перевалив рекордний обсяг зернових за рік

  "Трансбалктермінал", що належить агрохолдингу "Кернел" і працює в порту Чорноморськ, у 2019/2020 МР перевалив 6,3 млн тонн зернових вантажів, встановивши таким чином...

  В Одесі починають закупівлі електробусів особливо великої місткості

  Перший проєкт закупівлі електробусів в Одесі було розглянуто та схвалено сьогодні, 26 січня, на засіданні депутатської комісії міської ради з житлово-комунального господарства.

  Зараз читають

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною...

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в...

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».

  Флот “Нібулону” торік збільшив перевезення вантажів на 9%

  Флот компанії "Нібулон", одного з найбільших агроекспортерів України, в період навігації 2020 року перевіз рекордні 4,14 мільйона...