9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

В Україні значно зросла частка приватного бізнесу у виконанні оборонного замовлення

Основу оборонно-промислового комплексу складають державні підприємства, але частка приватного бізнесу у виконанні оборонного замовлення значно зросла.

Про це заявив Міністр оборони України Олексій Резніков під час бізнес-конференції на платформі Forbes, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства оборони України.

На думку Міністра перехід фактично на рейки військової економіки у державі пройшов легше завдяки гнучкості системи саме приватного бізнесу.

«Що стосується сьогодні участі саме приватного бізнесу – ми почали з коліс працювати у напрямку демонополізації. Потреба Збройних Сил України сьогодні після відповідних умов мобілізації набагато більша», – зазначив він.

Як приклад Рєзніков навів речове забезпечення, за напрямком якого підписано 292 договори із 84-ма вітчизняними виробниками та постачальниками.

Крім того, 23 державних контракти з іноземними компаніями укладено за напрямком паливо-мастильних матеріалів, 42 державних контракти щодо забезпечення харчуванням діють із 25 вітчизняними постачальниками.

«Окремо я хочу подякувати українському приватному бізнесу, який займається сьогодні постачанням специфічного виду озброєння – БПЛА, броньовані машини, спеціальний транспорт. Сьогодні усі працюють для Збройних Сил, забезпечують все, що необхідно. Спрощені процедури під час воєнного стану дозволяють швидко і оперативно забезпечувати потреби ЗСУ, звертаючись одразу до бізнесу», – підсумував Міністр.

Нещодавно ми писали про те, що Україна уклала контракти на сотні тисяч вітчизняних касок та бронежилетів.

Останні новини:

Зараз читають