9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

В Україні виготовили спеціальні полегшені бронеплити для жінок-військовослужбовиць (фото)

Українська компанія “Арсенал Патріота” створила для жінок-військовослужбовиць спеціальну лінійку полегшених бронежилетів, вага яких на декілька кілограмів менша, ніж у звичайних. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на L’OFFICIEL.

Бронеплити для жінок є у трьох розмірах: XS (“Екстрамалі”), S (“Малі”) та M (“Середні”). Вони набагато легші від звичайних плит: їхня вага складає близько 2,3 кілограма, а товщина — 21 міліметр. Для того щоб можна було підібрати правильний розмір плити, компанія опублікувала на своїй інстаграм-сторінці розмірну сітку.

blank
Плита бронежилета для жінок-військовослужбовиць

Як зазначає виробник, за основу плит узято технологію виготовлення “Полегшеної БЗ” 4-го класу захисту, яка витримує декілька пострілів бронебійно-запальними набоями. До того ж вони спеціально адаптовані до жінок і мають анатомічний вигин за формою грудної клітини та зрізані кути. У плит також наявний додатковий захист від бокового вильоту осердя. 

“Їхній захист сміливо можна прирівняти до плит 5-го класу. Крім того, бронеплити мають протиуламкові властивості та помʼякшення заперешкодної травми (травми від деформації плити в бік тіла людини після потрапляння кулі)”, — розповідають у компанії.

blank
Плита бронежилета для жінок-військовослужбовиць

Усі плити, які створює виробник, виготовляються згідно з ДСТУ, тому кожна плита має відповідний офіційний сертифікат відстрілу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають