9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

В Україні вперше погоджено зведений трирічний план закритих оборонних закупівель

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки погодив зведений трирічний план закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення за закритими закупівлями на 2022 – 2024 роки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Погодження річних та трирічних планів оборонних закупівель відбувається згідно з Законом «Про оборонні закупівлі», який повністю набрав чинності з 1 січня 2022 року.

«На погодження трирічного плану, який замінив Державне оборонне замовлення (ДОЗ), пішли десятки годин кропіткої роботи. Тепер у нас є орієнтири на середньострокову перспективу. Проєкти у сфері оборони дуже часто мають виробничий цикл, довший за один рік. Наш пріоритет — перейти від тактичних рішень до системного підвищення спроможностей Збройних Сил України, всіх компонентів сектору оборони», — сказав міністр оборони України Олексій Резніков.

blank

Зазначається, що поряд із забезпеченням поточних потреб війська, Міністерство оборони переглядає усі наявні дослідно-конструкторські розробки та буде інвестувати у перспективні вітчизняні ДКР. Прийняття трирічного плану має створити для цього усі необхідні умови. Після його затвердження Урядом Міноборони зможе стати більш передбачуваним партнером для оборонно-промислового комплексу.

«Комітет відпрацював, на мою думку, бездоганно. Тепер свою частину роботи має зробити РНБО, після чого зведений план може бути затверджений Кабінетом Міністрів України», — підкреслив Олексій Резніков.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають