9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

В Україні випробували нові та модернізовані зразки озброєння для ЗСУ (фото)

В Україні відбулися випробування нової зброї і військової техніки на одному з полігонів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на КорреспонденТ.

Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба відомства в п’ятницю, 21 вересня.

За його словами, відбулися авіаційні випробування нового оперативно-тактичного безпілотного комплексу, який здатний проводити розвідку, координувати ведення вогню, забезпечувати стійкий до впливу засобів радіоелектронної боротьби зв’язок на оперативній глибині до 200 км, перебуваючи в повітрі до 24 годин, а також бойового безпілотного комплексу, який може нести потужний фугасний або термобаричний бойовий заряд і точно вражати цілі в глибокому тилу ворога.

Крім того, були продемонстровані льотно-технічні характеристики українських легких багатоцільових вертольотів Скаут і АК1-3. Секретар РНБО зазначив, що ці вертольоти здатні забезпечувати розвідку і швидке повідомлення у військах, виконувати завдання з охорони кордону, а також з комплексом сучасного озброєння забезпечувати виконання бойових завдань, вражаючи цілі як удень, так і вночі, зокрема, працюючи в безпілотному режимі.

Також відбулися випробування модернізованої ЗУ-23-2, оснащеної електронною системою автоматичного знаходження мети і управління веденням вогню. “Важливою деталлю цієї модернізації є можливість, завдяки автоматичній системі, управляти вогнем відразу декількох зенітних установок на відстані, з захищених позицій, не піддаючи ризику життя наших військовослужбовців”, – пояснив секретар РНБО.

На полігоні були продемонстровані і випробувані нові боєприпаси українського виробництва, зокрема, ракети РС-80, придатні для використання в різних варіантах їх застосування, та осколково-фугасний снаряд для популярних у військах гармат МТ-12 Рапіра.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають