9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

В Україні танкові гармати виготовляють одразу на двох заводах

В Україні вже працює два вітчизняних виробники танкових гармат, якими, за потреби, переоснащуються броньовані машини Збройних Сил України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

Про це розповів начальник Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України генерал-майор Юрій Мельник.

За словами генерал-майора ЗСУ, було проведено ряд робіт, в результаті яких в Україні тепер існують два виробники нових стволів для танкових гармат калібру 120 (для стандарту НАТО) та 125 мм. До того ж виробничі лінії цих підприємств оснащено сучасним обладнанням, що дає змогу випускати високоякісну продукцію.

«Виконано ряд робіт, і як результат існує конкуренція між двома виробниками танкових гармат», – повідомив Юрій Мельник.

Нові вітчизняні гармати вже пройшли випробування і постачаються на ремонтні заводи, в рамках оборонного замовлення від Міністерства оборони. Там ними поступово замінюють «відстріляні» чи пошкоджені стволи танків ЗСУ.

Також начальник ЦБУ ЗСУ розвіяв чутки про нібито відсутність подібного виробництва та підтвердив високі якісні характеристики українських гармат.

«До речі, хоч би що там розповідали російські мас-медіа про відсутність у нас потужностей для виробництва гармат, це неправда. Гармата одного з українських виробників уже вдвічі перевищила показники щодо живучості ствола гармату російського виробництва», – підкреслив генерал-майор.

 

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають