9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

В Україні створили сучасну лабораторію з випробування текстильних та конструкційних матеріалів (фото)

На базі Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ), здійснюється розбудова сучасної лабораторно-випробувальної бази.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Як повідомила пресслужба ДНДІ, наразі вже створена та отримала відповідну акредитацію лабораторія текстильних та конструкційних матеріалів.

Нове обладнання дозволяє проводити випробування за стандартами Альянсу парашутно-десантного, аварійно-рятувального, речового майна, спеціального спорядження, комплексів бойової екіпіровки, складових польових містечок, тощо.

blank

Зокрема, вперше з 2014 року військовими науковцями було проведено лабораторні випробування щодо збільшення встановлених показників десантної парашутної системи Д-5, що знаходиться на постачанні та має широке застосування в Збройних силах України.

Найближчим часом нова лабораторія випробує парашутні гальмівні посадкові системи вітчизняного розробника для винищувачів МіГ-29, а надалі для Су-24, Су-25 та Су-27.

Також у поточному році планується проведення випробувань парашутних рятувальних систем, які використовується на гелікоптерах Мі-2, Мі-8, Мі-24, Ка-27 та на військово-транспортних літаках Повітряних сил ЗСУ.

blank

Відзначається, що використання сучасної науково-дослідної лабораторії ДНДІ ВС ОВТ дозволить зменшити витрати Збройних Сил на понад мільйон гривень щорічно, тільки з 2014 по 2020 роки було витрачено майже 12 млн грн на укладення договорів з цивільними промисловими підприємствами щодо продовження визначених показників рятувальних парашутних систем на замовлення Командування ПС ЗСУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають