9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

В Україні створили елементи динамічного захисту до танків Т-64 та Т-72

Українська компанія «Українські передові мікротехнології ім. В.О.Хітріка» створила елементи динамічного захисту 4С20U та 4С22U, що є вітчизняними аналогами радянських елементів, які використовуються у танках Т-64 та Т-72.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Military Navigator.

За словами голови української компанії, хоча ці елементи використовуються в системах захисту «Контакт-1» та «Контакт-5» на підприємствах України їх на даний час не виготовляли.

«Переважна більшість танків Збройних Сил України на даний момент оснащені зазначеними системами, у зв’язку з чим, в оборонного відомства України є потреба в елементах даного типу, поки на озброєння не надійде більш сучасна бронетехніка з принципово новим динамічним захистом», – підкреслив О. Гученков.

blank
Елементи динамічного захисту 4С20U та 4С22U

При цьому, директор підприємства додав, що хоча українські елементи 4С20U та 4С22U за габаритами ідентичні радянським, в них використовується значно більш сучасний вітчизняний склад вибухової речовини – «Блискавка». Також Гученков повідомив, що ці розробки вже пройшли весь цикл випробувань й можуть вироблятися серійно. Більш того, українські 4С20U (для ДЗ «Контакт-1») вже поставляються до ЗСУ.

«На сьогодні, за основними елементами 4С20U і 4С22U ми пройшли шлях від розробки робочої конструкторської документації, попередніх та відомчих випробувань, затвердження, кодифікацію і так далі. Обидва ці елементи готові до виробництва, а 4С20U вже поставляється у війська», – резюмував він

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають