9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

В Україні створено робочу групу з підготовки пропозицій до бюджетного фінансування сектору безпеки і оборони

У 2022 році заплановано проведення засідань Ради національної безпеки і оборони України із розгляду пропозицій до Бюджетної декларації на 2023–2025 роки та проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов 4 січня підписав розпорядження щодо створення міжвідомчої робочої групи з метою своєчасної та якісної підготовки матеріалів до зазначених засідань.

blank

Керівником міжвідомчої робочої групи призначено Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковника Руслана Хомчака. До складу робочої групи увійшли представники всіх суб’єктів сектору безпеки і оборони України, Офісу Президента України, Міністерства фінансів України та Апарату РНБО України.

За результатами роботи групи на розгляд Секретареві РНБО України мають бути подані матеріали до засідань Ради із зазначених питань в установлені законодавством строки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають