9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

В Україні створені кореговані авіаційні бомби, що здатні пролетіти 30 кілометрів та уразити ціль з похибкою не більше одного метра (відео)

ТОВ Науково-Виробнича Фірма «Адрон» представило на виставці «Зброя та Безпека-2018» свої нові розробки для створення коригованих бомбових пострілів, а також нові термобаричні бойові частини для них.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

Підприємство здатне створювати декілька видів коригованих авіаційних бомб на основі радянських боєприпасів М-54, М-62, а також американської Мк-80. Найбільш проста та дешева коригована бомба оснащена інерційною системою наведення узгодженою з GPS–наведенням. Більш вдосконалені вироби, крім інерційної, мають ще тепловізійну, лазерну чи телевізійну системи наведення.

Для власне польоту такого боєприпасу до цілі, НВФ «Адрон» розробила блок аеродинамічного управління «Адрос» БАУ-01К, що може використовуватися в складі авіаційних бомбових пострілів вагою 500, 250 та 100 кілограмів. Керування авіаційною бомбою здійснюється відхиленням двох пар аеродинамічних рулів, що розташовані на блоку аеродинамічного коригування.

Вітчизняні конструктори повідомили, що найбільш досконалі кориговані авіаційні бомби їх розробки здатні, при скиданні з висоти у 6 км, пролетіти відстань до цілі у 25-30 км з похибкою не більше 1 метра. Також повідомляється, що бомба с телевізійною системою наведення націлюється не пілотом, а авіанавідником.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають