9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

В Україні розробили нову ракетну програму

Міністерство оборони України спільно зі Збройними Силами України розробили ракетну програму, яка має сприяти появі в українському війську сучасних систем ППО та ПРО.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Як стверджує Рєзніков, програма розрахована на 10 років та передбачає фінансування на рівні близько 250 млрд грн за цей період.

Наразі ця програма знаходиться на затвердженні в Раді національної безпеки та оборони України. Після затвердження в РНБО буде написана відповідна Державна цільова програма, яка має бути затверджена парламентом, після чого у бюджеті України буде виділене окреме фінансування під цей напрямок, стверджує Рєзніков.

blank
ЗРК “Кільчень”

Очільник оборонного відомства також наголосив, що Україна має достатньо компетенцій, щоб реалізувати свою ракетну програму:

“У нас є чудові наші підприємства, і КБ “Луч”, і КБ “Південне”, І НВК “Іскра”, і багато яких я можу ще назвати. Я маю надію, що систему ППО та ПРО все ж таки переважно ми будемо мати українську”, – підкреслив Резніков.

Останні новини:

Зараз читають