9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

В Україні розробили БПЛА для виявлення нездетонованих боєприпаси

Українське підприємство разом з іноземною компанією розробило спеціальні магнітометричні датчики для безпілотних літальних апаратів, які здатні виявляти нездетоновані боєприпаси. Датчики встановлюють на безпілотний літальний апарат, який виконує обліт необхідної ділянки місцевості на висоті 5-10 метрів, а на спеціальному екрані вказуються контури перебування вибухонебезпечних предметів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform

За словами начальника управління наукових досліджень та випробувань озброєння і військової техніки Повітряних Сил полковника Юрія Камака, випробування БПЛА довели здатність виявляти боєприпаси та ідентифікувати міни калібру 82 та 120 міліметрів. Працювати пристрої можуть як удень, так і вночі.

Отриману з БПЛА інформацію можна передавати як у режимі реального часу, так і після повернення з польотного завдання. Це дає можливість скласти карту місцевості з нанесенням місць закладки мін.

blank

Застосування таких апаратів дозволить значно зекономити час на розвідку місцевості, підвищити точність визначення небезпечних предметів й убезпечити особовий склад у порівнянні зі стандартними методами пошуку боєприпасів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають