9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

В Україні розробляють нову версію БпАК “Фурія” для роботи у гірській та важкодоступній місцевості

Виробник одного з найбільш масових розвідувальних комплексів у складі Збройних сил України продовжує вдосконалювати добре зарекомендований під час бойових дій на Сході України БпАК А1-СМ “Фурія”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Нещодавно, директор приватної компанії “Атлон-Авіа” Артем В’юнник, розповів в інтерв’ю “Security talks з Валентином Бадраком” про роботи зі створення мобільнішої версії безпілотника.

“Запит на більш мобільну версію безпілотного комплексу “Фурія” він є і ми працювали деякий час над цим. В нас зараз народжується мобільна модифікація з переносною комплектацією, яка має полегшені антени та невеликий пульт керування на базі планшету”, – повідомив він.

За словами Артема В’юнника, це буде версія з розрахунком в три людини, які зможуть самостійно переміщувати цей комплекс, наприклад в гірській місцевості або в важкодоступній місцевості, де комплекс неможливо перевозити на транспортних засобах.

blank
Остання версія безпілотника А1-СМ «Фурія» / Фото: ІА «ОПК»

“Планшетну” версію “Фурії” замовили закордонні клієнти, роботою з якими в НВП “Атлон-Авіа” почали займатися лише з цього року, через певні проблеми з замовленнями нових комплексів від Міноборони України.

“Ми фактично лише в цьому році перестроїли себе на роботу з іноземними клієнтами. Наразі вже є успіхи, є договори виконані й ми працюємо над новими контрактами, які мають бути підписані вже через декілька тижнів”, – відзначив Артем В’юнник.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають