9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

В Україні розробляється всокомобільна контрбатарейна РЛС

Під час цьогорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека 2018» Державний концерн “Укроборонпром” на своєму стенді представив високомобільний радіолокаційний комплекс розвідки вогневих позицій 1Л221Е розробки та виробництва НВК “Іскра”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

На відміну від раніше представленої на військовому параді до Дня Незалежності України комплексу 1Л220УК високомобільний радіолокаційний комплекс розвідки вогневих позицій 1Л221Е розробляється зі встановлення безпосередньо на шасі автомобіля колісною формулою 8×8, а не у причіпному варіанті. Це дозволяє  скоротити час розгортання та згортання машини до 5 хвилин, що підвищує її мобільність та живучість.

blank

Ймовірне шасі майбутнього комплексу – КрАЗ-7634НЕ, одне з таких було помічено під час візиту радника Президента України та Міністра оборони – Юрія Бірюкова на ПАТ “АвтоКрАЗ”.

blank
Шасі КрАЗ-7634НЕ колісною формулою 8×8 під час візиту Юрія Бірюкова Фото: АвтоКрАЗ

Шасі спеціальне КрАЗ-7634НЕ призначено для монтажу різного обладнання військовогопризначення, та використовується по всім видам доріг та бездоріжжю.

Загальне призначення контрбатарейних РЛС – ведення артилерійської розвідки та коригування вогню артилерії. Вони виявляють артилерійські снаряди, випущені однією або кількома гарматами, гаубицею, мінометом, або ракетною установкою, та за їх траєкторією обчислює місце знаходження зброї.

Як і у 1Л220УК новий радіолокаційний комплекс розвідки вогневих позицій 1Л221Е матиме наступні технічні характеристики:

Дальність розвідки/контролю:

• артилерії: 23/28 км
• мінометів: 20/25 км
• РСЗВ: 35-38/40-45 км
• тактичних ракет: 55/80 км

Сектор електронного огляду:

• за азимутом: 60°(±30°)
• за кутом місця: 40° (±25°/-15°)

Розрахунок в одну зміну: 4 особи

Також важливим аспектом нової контрбатарейної РЛС є можливість роботи в складі однієї апаратної машини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають