9.5 C
Alba Iulia
Субота, 16 Жовтня, 2021

В Україні дали старт програмі навчання з розвитку систем озброєння

 • Міноборони Великої Британії та KMBS разом з “Укроборонпромом” розпочали Стратегічну програму навчання для розвитку системи озброєння України.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Керівники державних оборонних підприємств та топменеджмент Укроборонпрому розпочали навчання у Стратегічній програмі Києво-Могилянської Бізнес-Школи (KMBS).

  Навчання стосується розвитку системи озброєння України. Програма розроблена KMBS за сприяння Концерну та Міністерства оборони Великої Британії.

  Упродовж 6 місяців 40 управлінців з 19 інституцій оборонної галузі, в тому числі з Уряду та Збройних сил, працюватимуть над розробкою нового дизайну системи озброєння України.

  У підсумку це забезпечить стійкість і конкурентоспроможність оборонної індустрії, а також позитивно впливатиме на економічний та технологічний розвиток країни.

  В основі програми — методологія дизайну державних систем та бізнес-екосистем, а також п’ятирічний досвід KMBS у забезпеченні професійного розвитку державного керівництва.

  Під час навчання учасники матимуть можливість перейняти досвід розвитку інновацій та взаємодії зі стейкхолдерами від партнерів Програми з Великої Британії.

  Тако буде можливість вивчати успішний досвід систем розвитку озброєння інших країн.

  Очікується, що випускники програми стануть лідерами змін у своїх інституціях.

  Також будуть імплементувати напрацьовану модель через призму визначених Президентом пріоритетів щодо використання механізмів державно-приватного партнерства та військово-технологічного співробітництва в оборонно-промисловому комплексі.

  Залучення великого кола стейкхолдерів до процесу сприятиме запровадженню інтегрованого та сфокусованого підходу до розвитку технологічного та економічного потенціалу оборонної промисловості України.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До України прибув шостий гелікоптер H145 для Нацполіції

  У вівторок, 5 жовтня 2021 року, до України прибув шостий гелікоптер H145 виробництва компанії Airbus Helicopters, який служитиме в авіаційному загоні Національної...

  У Києві розпочали роботи з добудови Дарницького мосту (відео)

  На Дарницькому мосту в Києві почалися роботи по добудові з'їздів з переправи на лівому березі.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  «Миколаївський суднобудівний завод» прийняв на ремонт патрульний катер «Скадовськ» (фото)

  На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшов для докового ремонту патрульний катер Р170 «Скадовськ» Військово-морських сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Рівненська АЕС збільшила потужність двох енергоблоків

  На Рівненській атомній електростанції збільшили потужність енергоблоків №2 та №4. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

  Для близько 80 українських розвідників побудували багатоквартирний будинок

  Керівництво Головного управління розвідки продовжує реалізовувати проєкти зі створення комплексної інфраструктури військових містечок для розвідників.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Три українських порти продадуть на приватизаційних аукціонах до весни 2022 року

  Фонд держмайна (ФДМ) України в четвертому кварталі 2021 року - першому кварталі 2022 роки планує продати на приватизаційних аукціонах порти Усть-Дунайськ, Скадовськ...

  Морська пошуково-рятувальна служба хоче купити судно, здатне працювати в льодових умовах

  Підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба" планує купити швидкісне морське пошуково-рятувальне судно.Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  УЗ вперше закупила електроенергію на більше ніж рік безпосередньо у “Енергоатому”

  "Укрзалізниця"провела першу закупівлю електроенергії на термін понад 1 рік безпосередньо у виробника - НАЕК "Енергоатом" за прямими...

  Вперше з 2014 року КБ Луч не отримало нових замовлень від Міноборони на ПТРК

  На 2022 рік Державне київське КБ «ЛУЧ» не отримало від Міноборони України замовлень на виробництво нових ПТРК.

  «Миколаївський суднобудівний завод» прийняв на ремонт патрульний катер «Скадовськ» (фото)

  На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшов для докового ремонту патрульний катер Р170 «Скадовськ» Військово-морських сил України.

  Понад 20 тисяч тонн продукції виготовить завод на Чернігівщині

  «Линовицький цукрокомбінат «Красний» планує в поточному році переробити 170 тис. т буряку і виготовити близько 23 тис. т...