Під час виставки-презентації науково-технічних розробок і технологій установ НАН України «Наука – обороні та безпеці держави», присвячену ювілейній даті – 100-річчю заснування Національної академії наук України Ізюмський приладобудівний завод представив нову розробку – вітчизняну оптико-прицільну станцію ОПСН-И.
Передає Національний Промисловий портал з посланням на Український мілітарний портал.
Станція призначена для візуального телеспостереження, вибору і супроводу цілі навідником, визначення дальності до цілі, формування на програмній відстані лазерного інформаційного поля управління протитанковою ракетою.

ОПСН-И має:
• телевізійний канал
• тепловійзійний канал
• лазерний канал управління
• лазерний далекомір
Прилад є складовою частиною системи управління вогнем наземних, повітряних та морських систем.
Декілька років тому в Україні було представлено інший аналогічний прилад – ПМ-ЛКТ виробництва підприємства “Фотоприлад” з міста Черкаси:

У 2017 році ПМ-ЛКТ проходив випробування у складі комплексу 524Р на борту гелікоптера Мі-8МСБ-В. Окрім підприємства розробника та замовника у випробуваннях також приймали участь представники виробників керованих ракет – ДП ДККБ «Луч», гвинтокрилів – АТ «Мотор Січ» та ДНВЦ ЗС України.
Комплекс керованого озброєння 524Р з ракетою РК-2В забезпечує дальність виявлення цілі типу танк до 10 км, а ракета здатна вражати цілі на дальності до 7,5 км.