9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

В Тернополі друкують корпуси для снарядів на 3D принтерах (відео)

Тернопільське підприємство на 3D принтерах друкує корпуси для мін та передає бійцям на передову. Військові начиняють їх вибухівкою та скидають з дронів на позиції окупантів.

Про це розповів засновник компанії Ігор Чайківський, передає Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

За його словами, виробництво корпусів почалося ще в березні минулого року.

“У нашій майстерні ремонтуємо обладнання. Також тут здійснюємо невеликий дрібносерійний випуск боєприпасів. Плануємо продати частину нашого обладнання, щоби докупити ще три одиниці 3D принтерів. Видруковуємо корпуси боєприпасів. Потім військові начиняють їх бойовою частиною і вибухівкою та скидають з дронів на фронтових лініях”, – говорить Ігор Чайківський.

Компанія займається обробітком землі дронами. Підприємство почало працювати на Тернопільщині з 2019 року. Тоді підприємці мали парк з трьох дронів, тепер же їх пів сотні.

“Найпершою країною, яка розпочала таким способом обробляти поля, була Японія. Вона почала це робити у 80 роках минулого століття. На сьогодні в цій країні понад 90 відсотків усіх площ обробляють лише такою технікою”, – розповів засновник компанії.

Коли почалася повномасштабна війна, почали передавали дрони на передову. Потім вирішили друкувати корпуси для боєприпасів, які кріпляться до них. Виготовляють по 40 корпусів щотижня.

“Його можна начинити відповідно до умов використання боєприпасу. Він легкий, бо з пластику. Металевий боєприпас з такою ж бойовою частиною набагато важчий”, – сказав Чайківський.

blank
Максим Радомінський, інженер. Фото: Суспільне Тернопіль

Надалі на тернопільському підприємстві планують щотижня передавати бійцям по 80 корпусів для боєприпасів, повідомив Ігор Чайківський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають