9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

В Прикордонній службі розпочали підготовку водіїв для модернізованих БРДМ-2Т

В Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота триває підготовка водіїв та навідників бронетранспортерів, бойових броньованих автомобілів «КрАЗ Кугуар» та бойових розвідувально-дозорних машин.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Розпочавши навчання 28 жовтня, прикордонники вивчили призначення бронемашин, їх тактико-технічні характеристики та ознайомилися з особливостями експлуатації техніки.

blank

Зараз у прикордонників продовжуються практичні заняття. Вони спрямовані на набуття та підвищення майстерності володіння технікою, адже професійна підготовка та злагодженість екіпажу є запорукою успішного виконання бойових завдань. Під час виконання вправ з водіння бронемашин на спеціальному автодромі та на місцевості з ускладненим рельєфом прикордонники приділятимуть увагу відпрацюванню взаємодії екіпажу в умовах, максимально наближених до реальних.

Попереду на військовослужбовців чекає багатогодинне щоденне навчання і практичні тренування, стрільби та кваліфікаційні заліки, які засвідчать їх рівень володіння військовою технікою. А після завершення підготовки, отримавши свідоцтва, вони вирушать до місць постійного несення служби.

blank

В ДПСУ зазначають, що підготовка водіїв БРДМ в Головному центрі раніше не проводилась. Однак зважаючи на те, що на кордон надходять нові, модернізовані БРДМ 2Т-010, виникла потреба у відповідних спеціалістах. Саме тому, модернізувавши навчальну програму під потреби сьогодення, Головний центр нині здійснює відповідну підготовку.

blank
В Оршанці триває підготовка водіїв та навідників бойових броньованих машин / Фото: ДПСУ

Зазначимо, що під індексом БРДМ-2Т проходять декілька варіантів модернізації радянської БРДМ-2, що розроблені та реалізується київською компанією ТОВ “Науково-виробича компанія “Техімпекс”

Компанія отримала Свідоцтво про реєстрацію БРДМ-2Т, яким виріб допущено до дослідної експлуатації у Збройних силах України.

Модернізаційний пакет БРДМ 2Т-010 включає: заміну бензинового двигуна ГАЗ-41 дизельним двигуном Д245 з модернізацією системи охолодження, паливної системи, електроустаткування; встановлення 5-ступеневої механічної швидкісної повністю синхронізованої коробки передач, зчеплення SACHS та система передпускового підігріву HYDRONIC M12. Також на БРДМ 2Т-010 встановлюється радіостанція Motorola DM4601е, навігаційна апаратура CH 3003 M «Базальт» та шини КИ – 113, 12,00-20.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають