9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

В Пакистані проведено успішні випробування українських ПТРК “Скіф”

У вересні цього року були проведені двотижневі випробування протитанкового ракетного комплексу “Скіф” у Пакистані.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Зокрема, за словами генерального директора державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення “Укрспецекспорт” Вадима Ноздрі, українська делегація відвідувала Пакистан у липні та вересні.

“Під час останнього вояжу (у вересні 2020 року) майже два тижні були в країні, мали насичену програму. Були випробування ПТРК “Скіф”, стрільби – ми себе показали, на мій погляд, чудово. Маємо перспективи щодо цієї високоточної зброї”, – відзначив Вадим Ноздря.

blank
Випробування ПТРК “Скіф” у вересні 2020 року в Пакистані/Фото: opk.com.ua

Він повідомив, що надскладні й дуже відповідальні випробування вітчизняних високоточних засобів ураження проходили “в самий спекотний період” й були ускладнені карантинними обмеженнями

“Проте пакистанська сторона високо оцінює як результати випробувань українських високоточних зразків озброєння, так і сам факт того, що саме українська делегація в цей складний період доклала максимальних зусиль та забезпечила проведення повного циклу випробувань”, – наголосив гендиректор “Укрспецекспорт”.

“Без перебільшення можна казати, що українській ПТРК “Скіф” сьогодні займає перше місце в рейтингу протитанкових систем, які розглядає вибаглива армія Пакистану”, – додав він.

Нагадаємо, ПТРК “Скіф” є експортною версією відомого ПТРК “Стугна-П”, який стоїть на озброєнні Збройних сил України та розроблений ДККБ “ЛУЧ”.

blank
ПТРК “Скіф” Фото: РНБОУ

За останні роки український протитанковий комплекс досить активно постачається закордон. Зокрема сотні таких комплексів з тисячами ракет для них були придбані Саудівською Аравією, Катаром та Азербайджаном.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають