9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

В Одеській військовій академії показали нові методики навчання системі «БАРС» (фото)

На базі навчально-тренувального комплексу Одеської військової академії за участю керівного складу Збройних Сил України, а також представників вищих військових навчальних закладів та навчальних центрів відбулася робоча нарада і інструкторсько-методичні заняття присвячені впровадженню у військах бойової армійської системи «БАРС».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Информационное сопротивление.

В ході заходу, який проходив під загальним керівництвом начальника Головного управління підготовки Збройних Сил України – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Віктора Бокий, його учасники обговорили проблемні питання, пов’язані з розвитком і впровадженням зазначеної системи у військах, розвитком навчальної матеріально технічної бази, а також ефективністю підготовки інструкторів у військових вузах і навчальних центрах.

Представники різних видів Збройних Сил України ознайомилися з методикою проведення заняття з тактичної, вогневої та спеціальної фізичної підготовки з застосуванням елементів «БАРС». Особливу увагу присутніх при цьому було звернено на тактико-спеціальну, рукопашну і гірську підготовку, виконання завдань за призначенням під час стрілянини і тактичних дій.

Директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський повідомив, що впровадження бойової армійської системи за новими методиками, максимально адаптованими до реальних умов бою, а також подальша підготовка на базі військових вузів інструкторів бойової армійської системи «БАРС» сприятиме підвищенню рівня бойової підготовки військовослужбовців, вплине на їх морально-психологічний стан на полі бою, вміння швидко реагувати і професіонально діяти в умовах сучасного бою.

«Ця система довела свою дієздатність тому подальше впровадження її в практичне навчання військ буде сприяти боєздатності військових підрозділів. Головна мета при цьому – підготувати фізично розвиненого воїна – професіонала», – підкреслив генерал-майор Микола Садовський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають