9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

В Одеській військовій академії показали нові методики навчання системі «БАРС» (фото)

 • На базі навчально-тренувального комплексу Одеської військової академії за участю керівного складу Збройних Сил України, а також представників вищих військових навчальних закладів та навчальних центрів відбулася робоча нарада і інструкторсько-методичні заняття присвячені впровадженню у військах бойової армійської системи «БАРС».

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Информационное сопротивление.

  В ході заходу, який проходив під загальним керівництвом начальника Головного управління підготовки Збройних Сил України – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Віктора Бокий, його учасники обговорили проблемні питання, пов’язані з розвитком і впровадженням зазначеної системи у військах, розвитком навчальної матеріально технічної бази, а також ефективністю підготовки інструкторів у військових вузах і навчальних центрах.

  Представники різних видів Збройних Сил України ознайомилися з методикою проведення заняття з тактичної, вогневої та спеціальної фізичної підготовки з застосуванням елементів «БАРС». Особливу увагу присутніх при цьому було звернено на тактико-спеціальну, рукопашну і гірську підготовку, виконання завдань за призначенням під час стрілянини і тактичних дій.

  Директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський повідомив, що впровадження бойової армійської системи за новими методиками, максимально адаптованими до реальних умов бою, а також подальша підготовка на базі військових вузів інструкторів бойової армійської системи «БАРС» сприятиме підвищенню рівня бойової підготовки військовослужбовців, вплине на їх морально-психологічний стан на полі бою, вміння швидко реагувати і професіонально діяти в умовах сучасного бою.

  «Ця система довела свою дієздатність тому подальше впровадження її в практичне навчання військ буде сприяти боєздатності військових підрозділів. Головна мета при цьому – підготувати фізично розвиненого воїна – професіонала», – підкреслив генерал-майор Микола Садовський.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого...

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.

  “Аеропракт” виготовив тисячний літак А-22

  Український виробник надлегких літаків — підприємство Aeroprakt — продало тисячний екземпляр своєї найпопулярнішої моделі А-22.

  На кордоні Угорщини та України будують найбільший в Європі залізничний термінал

  В угорському місті Фенешлітке неподалік від кордону з Україною розпочалося конструювання найбільшого і найсучаснішого наземного термінала для...