9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

В Одеській академії запустили новий клас з підготовки операторів ПТРК

В Одеській військовій академії запустили новий клас з підготовки операторів ПТРК (протитанкових ракетних комплексів).

Про це йдеться у матеріалі оприлюдненому пресслужбою навчального закладу на офіційній сторінці у Facebook. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Тут же розташовано декілька навчальних місць з підготовки курсантів-операторів.

Серед тренажерів – як для радянських протитанкових ракетних комплексів «Фагот», так і сучасні українські аналоги – «Корсар» та «Стугна-П».

«Використання сучасних комп’ютерних технологій дозволяє надзвичайно реалістично відчути курсантам свою причетність до участі в бойових діях», – розповідає начальник кафедри вогневої підготовки факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ Військової академії (м. Одеса) полковник Олег Лупаленко

Використання сучасних комп’ютерних технологій дозволяє значно збільшити кількість тренувань операторів з комплексами та у рази зменшити вартість внаслідок віртуальних пусків ракет, що є доволі дорогими.

Тренажери дозволяють моделювати різноманітні ситуації їх використання, погодні умови, видимість, час доби, рух бойових машин, тощо, що дозволяє операторам набувати навички по застосування в різних умовах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають