9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

В індонезії проведено вогневі випрбування Українських БТР-4М

Після завершення етапу ходових випробувань та випробувань на плаву, Корпус морської піхоти Військово-Морських Сил Республіки Індонезія (KORMAR) провів вогневі випробування БТР-4М.

Про це повідомив індонезійський інформаційний ресурс Angkasa, передає Defence Express

 

До випробувань залучались п’ять БТР-4М з першої партії, що була поставлена з України у вересні 2016 року. Два з зазначених БТР-4М оснащені автоматичними бойовими модулями БМ-7 «Парус», які мають на озброєнні, 30-мм автоматичну гармату ЗТМ-1, спарений 7,62-мм кулемет, 30-мм автоматичний гранатомет та ПТРК «Бар’єр». Решта машин, що були представлені на випробуваннях мають на озброєнні механічні бойові модулі зі спареними великокаліберним 12,7-мм та 7,62 мм кулеметами.

Українські БТР здійснили 100-км марш в район проведення стрільб на одному з полігонів в гірському районі Букіт Хамбаланг, що знаходиться в західній частині острова Ява. Марш здійснювався комбінованим маршрутом, що включав в себе як ділянки магістралей загального користування, так і пересування важкопрохідною місциною.

 

В ході маршу український БТР-4М підтвердив свої високопрохідні якості, пройшовши самостійно важкі ділянки місцевості, зокрема бездоріжжя, що було ускладнене суттєвим розмоканням ґрунту, через рясні дощі, які пройшли в цьому районі напередодні випробувань. При цьому евакуаційні засоби у вигляді легких танків ПТ-76, що були передбачені індонезійськими військовими, використовувати не довелось.

Також учасники випробувань відмітили суттєвий запас ходу, який має БТР-4М, що в бойових умовах дозволяє українській бойовій машині без дозаправки долати відстань у 600-700 км.

Як свідчить репортаж журналістів індонезійського інформаційного ресурсу Angkasa, індонезійських військових особливо вразили бойові можливості озброєння українського бойового модуля БМ-7 «Парус», що на думку учасників випробувань може суттєво розширити бойові можливості та ефективність дій підрозділів Корпусу морської піхоти Військово-Морських Сил Республіки Індонезія (KORMAR).

 

Останні новини:

Зараз читають