9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

В Харкові відновлять Інститут танкових військ України

 • Рішення про відновлення Інституту танкових військ України прийнято на спільній нараді Міністерства оборони України та ДК “Укроборонпром”.  Реалізовано воно буде на базі Факультету військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Над створенням навчально-матеріальної бази освітнього центру майбутніх танкістів   працюватимуть фахівці бронетанкової галузі Державного концерну “Укроборонпром”.

  Нарада відбулась 5 травня під головуванням Міністра оборони України Степана Полторака в стінах Факультету військової підготовки НТУ “ХПІ”. В засіданні взяли участь представники факультету, військові та промисловці, адже саме підприємства “Укроборонпрому” виготовляють сучасну бронетехніку та стануть базою практики для майбутніх танкістів.

  “Харків –центр вітчизняного танкобудування. Саме тут був створений Т-34 – український танк перемоги у другій світовій війні. Саме тут, на підприємствах Концерну, були створені всі сучасні зразки бронетанкової техніки незалежної України. Першочергово фахівці п’яти підприємств Концерну долучились до ініціативи Міністерства оборони України та працюють над створенням необхідної бази для навчання майбутніх танкістів”, – заявив Заступник генерального директора з розвитку “Укроборонпрому” Артур Херувімов.

  Він додав, що  Концерн вже успішно співпрацює з Харківським політехнічним інститутом по напрямку створення систем боротьби з безпілотною технікою, а 957 студентів харківських учбових закладів пройшли стажування на підприємствах “Укроборонпрому”.

  Сьогодні відбулась нарада, де представники ДП “Заводу ім. В.О. Малишева”, ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова”, ДП “Харківський бронетанковий завод”, ДП “Харківський завод спеціальних машин”, ДП “Харківський автомобільний завод” визначили основні вимоги до навчання майбутніх спеціалістів та запропонували можливості своїх підприємств, як баз набування практичних навичок.

  Нагадаємо, що  Концерн долучає молодих та амбітних спеціалістів, надаючи проекти студентам профільних вищів по всій країні. За результатами такої співпраці у 2016 році понад 500 розробок українських ВНЗ вже проходять первинну експертизу та понад 200 розробок Національної академії наук України. 80 таких напрацювань вже впроваджуються на підприємствах-учасниках “Укроборонпрому”, а разом з цим понад 5,5 тисячі студентів отримали виробничу практику і 560 залишились працювати на підприємствах.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Austrian Airlines запускає рейси з Відня до Запоріжжя

  Починаючи з 17 травня авіакомпанія Austrian Airlines вперше почне виконувати рейси за маршрутом Відень - Запоріжжя. Перельоти...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку...

  З початку року МАУ перевезла понад 300 тисяч пасажирів

  Авіакомпанія МАУ за період з січня по березень 2021 року виконала 2 540 рейсів та перевезла 322...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...