9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

 • Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  Відповідні зміни внесено до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 1999 р. № 1228 постановами КМУ № 663 від 16 червня 2021 року та № 669 від 30 червня 2021 року.

  Таким чином, серед учасників Ліги оборонних підприємств наразі налічується 12 приватних компаній, які отримали експортні повноваження. Раніше відповідні повноваження набули ПАТ «Мотор Січ», ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському», ВАТ «ХК «Укрспецтехніка», ТОВ «Телекарт-Прилад», ПП «НВПП «Спаринг-Віст Центр» (ТМ «ECOTEST»), ПрАТ «НВО «Практика», ТОВ «Оборонні технології», Корпорація «Таско», ТОВ «Доля і Ко. ЛТД», ТОВ «Радіонікс».

  Зазначимо, що цього року Уряд також надав видав дозволи на експорт/імпорт військових товарів (послуг) державним підприємствам «Одеський авіаційний завод», «Луцький ремонтний завод «Мотор», «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», «Новатор», Казенному підприємству «Науково-виробничий комплекс «ІСКРА», ТОВ «УКРОП», ТОВ «Трител» та ТОВ «Науково-виробнича компанія «Техімпекс».

  Довідка про підприємства:

  ТОВ «ЮА.РПА» здійснює виробництво пристроїв нічного бачення та лазерних систем. Зокрема серед продукції компанії модернізовані прилади нічного бачення ТВНЕ-4БУМ, ТПН1-49-23УМ, 1ПН22М2УМ, БПК2-42УМ, модернізовані танкові прилади ТКН-3УМ, ТКН-3БУМ, ТКН-3ВУМ, комплекс виявлення та цілевказівки оптичних приладів спостереження «Антиснайпер», тепловізійний монокуляр TH-32-50M, лазерний імпульсний далекомір та інші.

  ПАТ «НТК «Електронприлад» (раніше філія АНТК «Антонов», КБКП, НВО «Электронприбор», НТК «Електронприлад») виробляє бортові узагальнені системи вбудованого контролю та попередження екіпажу «Екран-13Су-27


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  У листопаді пройде аукціон з приватизації двох морських портів на Одещині

  У жовтні-листопаді українські та іноземні інвестори зможуть взяти участь в онлайн-аукціонах по приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.