9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Турчинов оглянув лінію з виготовлення ПКР «Нептун» та РСЗВ «Вільха» на КБ «Луч»

Секретар РНБО Олександр Турчинов у вівторок, 14 серпня, побував на київському КБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром». Під час візиту він ознайомився з новітніми розробками українського підприємства, зокрема з технологічною лінією з виготовлення новітніх вітчизняних комплексів «Вільха» та «Нептун». Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на пресс-службу РНБО.

Нагадаємо, основним напрямком роботи київського підприємства є створення різних сучасних ракетних комплексів, зокрема відомого ПТРК «Стугна- П» («Скіф»), який зараз масово надходить у ЗСУ. Також, в Україні та за її межами, широко відомий такий виріб, як ПТРК «Бар’єр», який входить в оснащення різних бойових модулів та встановлюється на такі машини як БТР-3, БТР-4 та МБАК «Гюрза-М». Окремо, варто згадати й керовані ракетні снаряди для танків, розроблені на КБ «Луч». Зокрема, один з них – ТУР «Комбат», лише учора використовувався під час випробувань нової модернізації танку Т-72АМТ.

«В Україні та далеко за її межами відомі потужні ефективні та надійні протитанкові ракетні комплекси «Скіф», «Стугна», «Корсар», «Сармат», «Бар’єр» та інші», – підкреслив голова РНБО, додавши, що зазначені ПТРК «ефективно знищують ворожі цілі на фронті, мають заслужену повагу і попит на зовнішніх ринках озброєнь».

Олександр Турчинов ознайомився з новими розробками та технологією виготовлення сучасної ракетної зброї на київському підприємстві, а також обговорив завдання по реалізації Національної ракетної програми. Особливу увагу він приділив новітнім українським розробкам – ракетному комплексу «Вільха» та протикорабельної крилатої ракети «Нептун». Під час візиту він оглянув сучасні технологічні лінії на яких виготовляються компоненти цієї нового зброї.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають