9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Українська гвинтівка “Володар обрію” піде на експорт

Державна компанія «Укрспецекспорт» підписала угоду про представництво та співробітництво з компанією «Володар Обрію», яка є розробником мультикаліберної снайперської антиматеріальної гвинтівки з аналогічною назвою та унікального боєприпасу до неї.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення «Укрспецекспорт».

Снайперська гвинтівка “Володар обрію” (“Horizon’s Lord”) призначена:

  • для проведення диверсійних та контрдиверсійних заходів (в тому числі в умовах пустель та гірської місцевості); 
  • для знищення снайперів противника, розрахунків великокаліберних кулеметів, протитанкових ракетних комплексів (ПТРК);
  • для боротьби з легкоброньованою технікою противника.

«Ця гвинтівка та боєприпас до неї  є унікальною вітчизняною розробкою, що за багатьма параметрами має переваги у порівнянні з існуючими снайперськими гвинтівками подібного класу. Конструктивні особливості «Володара обрію» дозволяють швидко перейти з одного калібру до іншого, просто змінивши ствол», – зазначив заступник Генерального директора ДК «Укрспецекспорт» Юрій Шрамко.

Оригінальна конструкція MCR-HL дозволяє  швидко адаптувати гвинтівку під будь-який великокаліберний патрон, що є на озброєнні потенційних країн-експлуатантів, а саме: 12,7х99NATO, 12,7х108; 12,7х114HL ; 14,5×114 та навіть під малокаліберний снаряд 23х115, що значно збільшить бойові можливості військового підрозділу. До того ж за його словами, максимально ефективна дистанція снайперського пострілу, а це 2 500 метрів, значно більша ніж у більшості інших снайперських гвинтівок.

 Угода передбачає об’єднання зусиль ДК «Укрспецекспорт» та компанії «Володар Обрію» задля розвитку перспективного українського концепту MCR «Horizon’s Lord» + патрон 12.7х114HL, та вихід снайперського комплексу на міжнародний ринок. 

 «Ми пишаємось тим, що отримали ексклюзивну можливість представляти перспективну розробку вітчизняних зброярів на світових ринках. «Володар Обрію» вже викликав зацікавленість у наших міжнародних партнерів, і ми з гордістю демонструватимемо його потенційним замовникам», – наголосив Юрій Шрамко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають