9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

“Укрзалізниця” спільно з Міноборони розроблять нові вагони для військових

blank“Укрзалізниця” і Міністерство оборони України створять нові умови для перевезення особового складу, правоохоронці і техніки. Сьогодні, 17 лютого, відбулася нарада, в ході якого було вирішено створити робочу групу за участю військових, перевізника, проектно-конструкторських підрозділів, вагонобудівних підприємств, залучити волонтерські організації і можливих спонсорів, повідомили в УЗ, передає ЦТС.

Робоча група буде відбирати найкращі проекти, а також буде курирувати підготовку нормативно-технічної документації для створення належних і безпечних умов перевезень техніки, особового складу і варти.

За словами залізничників, результатом співпраці стане розробка нових сучасних нормативів, за якими будуть створені вагони для перевезення військових і представників інших силових органів. В майбутньому нормативи будуть доведені до стандартів Європейського Союзу та НАТО.

Залізничники завжди чітко співпрацюють з військовими і всіляко допомагають. Зокрема, переобладнали криті вагони під вагони для вартових – це відповідає чинним інструкціям, претензій до технічного стану вагонів немає. Однак ці норми вже застаріли і не відповідають сучасним вимогам. Потрібно переходити до більш комфортабельних умови, щоб люди могли виконувати свої завдання з охорони військових ешелонів, – цитує прес-служба УЗ полковника Міноборони Олександра Кравчука.

Останні новини:

Зараз читають