9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

“Укрспецтехніка” розгорне у 2018 році серійне виробництво портативних систем РЕБ для протидії БПЛА

ВАТ “Холдингова компанія “Укрспецтехніка”(Київ) забезпечило розробку і готово розгорнути в 2018 році в інтересах українських силових структур серійне виробництво портативних систем радіоелектронної боротьби (РЕБ) для протидії безпілотним літальним апаратам (БПЛА).

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” заступник голови правління ВАТ “ХК “Укрспецтехніка”Михайло Прохоренко на що проходить в Києві 10-13 жовтня Міжнародний спеціалізованій виставці” Зброя та безпека-2017 “, яку пропонує компанія військовим і силовикам перше в Україні радіоелектронну рушницю для боротьби з комерційними БПЛА, розроблено на основі технологій комплексу РЕБ “Анклав” і може використовуватися на лінії зіткнення в зоні бойових дій, для супроводу армії, охорони військових об’єктів.

За даними розробника, радіус дії портативної системи РЕБ – до 5 км, працює в автономному режимі 8 годин.

“На сьогодні розробка пройшла заводські випробування. Пропонуємо військовим і структурам МВС. У разі позитивного рішення замовника, готові розгорнути серійне виробництво в 2018 році”, – зазначив М.Прохоренко.

Як уточнив співрозмовник агентства, закордонні аналоги на сьогодні розроблені в США, Туреччині, Польщі та РФ.

ВАТ “ХК” Укрспецтехніка “працює в Україні з 1989 року. Спеціалізація компанії включає, в тому числі, розробку, виробництво і модернізацію озброєння та військової техніки, і зокрема: радіолокаційних комплексів виявлення повітряних, наземних і надводних цілей; автоматизованих систем управління військами, розвідкою, зброєю для ВВС, ППО, ВМФ, поліції та прикордонників; технічних засобів захисту інформації.

З 2016 року компанія входить до складу “Ліги оборонних підприємств України” що об’єднує понад 40 приватних підприємств української оборонної промисловості.

Останні новини:

Зараз читають