9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

«Укрспецекспорт» придбав у БЦКТ «Микротек» комплекси захисту танків на 6,4 млн гривень

Державне підприємство «Базовий центр критичних технологій «Мікротек»» уклало нову угоду про продаж с ДП «Укрспецекспорт» на суму 6,4 млн гривень. Про це свідчить текст угоди про закупівлю від 13 травня 2018 року. Повідомляє Національний промисловий портал.

Відповідна угода є переукладенням старого договору, від березня поточного року, в якому сума продажу продукції становила 3,2 млн грн з ПДВ. При цьому, не повідомляється яку саме продукцію збираються поставити закордонним партнерам українські зброярі. Також не пояснюється, чому майже в два рази зросла ціна.

blank
КАЗ AKKOR Pulat (Шершень) танк M60TM Туреччини Фото: Andrei-bt

Нагадаємо, київський БЦКТ «Мікротек» займається розробкою та виробництвом сучасних комплексів активного (КАЗ) та додаткового захисту (ДЗ) для різних видів бронетехніки. Продукція компанії, наприклад, використовується в українських танках БМ «Оплот» (ДЗ «Дуплет») та «Булат» (ДЗ «Ніж»).

blank
ДЗ “Ніж” Фото: Andrei-bt

На початку цього року глава БЦКТ «Мікротек» повідомляв про велике замовлення на продукцію підприємства з боку Польщі. Мова йде про близько 500 комплектів ДЗ, для установки на польські танки Т-72. Крім того, вітчизняний виробник уклав контракт з турецькою компанією Aselsan, на постачання українського КАЗ «Шершень», в рамках модернізації танка М60-А3 Sabra для потреб армії Туреччини. Перші постачання українських КАЗ були заплановані на кінець березня.

Останні новини:

Зараз читають