9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

“Укрспецтехніка” випробовує свої РЛС в умовах наближених до бойових дій (відео)

 • ПАТ “Холдингова компанія “Укрспецтехніка”, що входить до складу ГС “Ліга оборонних підприємств”, продовжує всебічні випробування своїх виробів в тому числі й в умовах, що наближені до бойових.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Зокрема на одному з військових полігонів Збройних сил України пройшли випробування радіолокаційної станції розвідки наземних цілей ближньої зони “БАРСУК-А” та станції розвідки наземних та надводних цілей міліметрового діапазону “Лис-2М”.

  Подібні системи забезпечують автоматичне виявлення людей, наземних і надводних транспортних засобів в будь-яких погодних умовах при відсутності оптичної видимості (що зокрема можна побачити й власне на відео).

  Виявлення та ідентифікація цілей відбуваються в автоматичному режимі, при цьому на моніторі портативного комп’ютера висвічуються позначки від цілей, дані про які автоматично заносяться у формуляр із зазначенням номера, дальності, азимута, швидкості й ознаки цілі з прив’язкою до карти місцевості.

  Відзначається, що можливості малогабаритних українських РЛС виробництва “ХК “Укрспецтехніка” вивчалися військовими представниками Збройних сил України в умовах наближених до бойових.

  Також продовжуються роботи з новим багатофункціональним мобільним комплексом боротьби з безпілотними літальними апаратами “Полонез”.

  Нова вітчизняна система здатна вирішувати комплексні завдання з виявлення безпілотників та їх ідентифікації, постановку перешкод каналів управління, телеметрії та навігації. Також “Полонез” може передавати інформацію про виявлені БПЛА, через командний центр, іншим службам, зокрема для використання проти цілі відповідних засобів вогневого ураження.

  Невеликі розміри системи у поєднанні з широким колом завдань, що можливо вирішити, вважаються основною “родзинкою” та перевагою цього комплексу над іншими подібними виробами.

  Варто додати, що даний вітчизняний комплекс моніторингу та протидії БПЛА “Полонез” також використовує новітню технологію Aeroscope (розробка DJI) представником якої в Україні є компанія DroneUA.

  Варто додати, що даний вітчизняний комплекс моніторингу та протидії БПЛА “Полонез” також використовує новітню технологію Aeroscope (розробка DJI) представником якої в Україні є компанія DroneUA.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний...

  Україна перемогла у тендері на ремонт вузлів та агрегатів ударних гелікоптерів Мі-25 армії Перу

  Україна перемогла у тендері на ремонт вузлів до перуанських ударних гелікоптерів Мі-25Д, які є експортною версією гелікоптерів...

  Італійська компанія додатково закупила 10 українських двигунів для ракети-носія Vega

  КБ "Південне" спільно з ДП "Південмаш" та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10...

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.