9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

“Укрспецтехніка” випробовує свої РЛС в умовах наближених до бойових дій (відео)

ПАТ “Холдингова компанія “Укрспецтехніка”, що входить до складу ГС “Ліга оборонних підприємств”, продовжує всебічні випробування своїх виробів в тому числі й в умовах, що наближені до бойових.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Зокрема на одному з військових полігонів Збройних сил України пройшли випробування радіолокаційної станції розвідки наземних цілей ближньої зони “БАРСУК-А” та станції розвідки наземних та надводних цілей міліметрового діапазону “Лис-2М”.

Опубліковано Mihail Prohorenko Середа, 12 лютого 2020 р.

Подібні системи забезпечують автоматичне виявлення людей, наземних і надводних транспортних засобів в будь-яких погодних умовах при відсутності оптичної видимості (що зокрема можна побачити й власне на відео).

Видео Михаил Прохоренко

Опубліковано Олегом Шульгою Середа, 4 березня 2020 р.

Виявлення та ідентифікація цілей відбуваються в автоматичному режимі, при цьому на моніторі портативного комп’ютера висвічуються позначки від цілей, дані про які автоматично заносяться у формуляр із зазначенням номера, дальності, азимута, швидкості й ознаки цілі з прив’язкою до карти місцевості.

Відзначається, що можливості малогабаритних українських РЛС виробництва “ХК “Укрспецтехніка” вивчалися військовими представниками Збройних сил України в умовах наближених до бойових.

blank

Також продовжуються роботи з новим багатофункціональним мобільним комплексом боротьби з безпілотними літальними апаратами “Полонез”.

Нова вітчизняна система здатна вирішувати комплексні завдання з виявлення безпілотників та їх ідентифікації, постановку перешкод каналів управління, телеметрії та навігації. Також “Полонез” може передавати інформацію про виявлені БПЛА, через командний центр, іншим службам, зокрема для використання проти цілі відповідних засобів вогневого ураження.

Комплекс "Полонез"

Комплекс для обнаружения и противодействия БПЛА "Полонез"

Опубліковано Joint Stock Company “Holding Company “Ukrspetstechnika” Середа, 4 березня 2020 р.

Невеликі розміри системи у поєднанні з широким колом завдань, що можливо вирішити, вважаються основною “родзинкою” та перевагою цього комплексу над іншими подібними виробами.

Варто додати, що даний вітчизняний комплекс моніторингу та протидії БПЛА “Полонез” також використовує новітню технологію Aeroscope (розробка DJI) представником якої в Україні є компанія DroneUA.

blank

Варто додати, що даний вітчизняний комплекс моніторингу та протидії БПЛА “Полонез” також використовує новітню технологію Aeroscope (розробка DJI) представником якої в Україні є компанія DroneUA.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають