9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

«Укрспецтехніка» вдосконалила систему РЕБ з протидії БПЛА «Анклав»

 • Холдингова компанія «Укрспецтехніка» вдосконалила систему РЕБ по протидії БПЛА «Анклав».

  Про це написав у себе на сторінці у Facebook заступник генерального директора ПрАТ «ХК «Укрспецтехніка» Михайло Прохоренко. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Роботи проводились в ініціативному порядку, а зразок вже завершив натурні випробування з залученням БПЛА.

  За твердженням розробників, після завершення вдосконалення комплекс протидії безпілотним літальним апаратам «Анклав» здатен не лише дезорієнтувати дрон, але й отримувати та передавати будь-яку інформацію.

  Комплекс РЕБ «АНКЛАВ» розробки ХК «Укрспецтехніка» призначений для створення перешкод для приймачів, що працюють на частотах навігаційних систем GLONASS і GPS. «АНКЛАВ» також може створювати перешкоди для каналів управління і телеметрії, які використовуються в БПЛА і високоточному озброєнні.

  Для цього було розширено діапазон подавлення команд керування та телеметрії, і зараз він складає  350-6000 мГц.

  “Внесені зміни у конструкцію виробу, вдосконалено програмне забезпечення. Все це дозволило значно покращити технічні можливості виробу, підвищити його ефективність у боротьбі з ворожими БПЛА”, – написав Михайло Прохоренко

  Відсутність чи спеціальне придушення супутникових систем навігації засобами РЕБ призводить до неможливості точного визначення БПЛА власних координат та виконання ним польоту по заданому маршруту.

  Вперше комплекси «Анклав» були отримані Збройними Силами у 2016 році та з того часу доопрацьовувались під нові вимоги які визначались в ході експлуатації в бойових умовах.

  Зараз постановник радіоперешкод «Анклав» може придушувати сигнали навігації будь-якої системи – GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, що у цей час є необхідною умовою для виконання БПЛА поставленої бойової задачі.

  Окрім портативних комплексів Збройні Сили отримують більш потужні комплекси РЕБ на шасі вантажних автомобілів, мова йде про Р-330УМ «Мандат».

  У 2014 році комплекс пройшов Державні випробування і був прийнятий на озброєння, але, через обставини, виготовлення комплексу «Мандат» на ПАТ «Топаз» у Донецьку для України стало неможливим.

  Р-330УМ “Мандат”

  У 2015 році керівництвом КП «НВК «Іскра» спільно з Міністерством Оборони України було прийнято рішення «Про порядок організації виробництва комплексу Р-330УМ на площах КП «НВК «Іскра». Це рішення дало старт відновленню виробництва. Одночасно з поновленням виробництва, конструктори НВК “Іскра” провели величезний обсяг конструкторських робіт, пов’язаних з імпортозаміщенням та заміною постачальників складових та комплектуючих.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Завод 410 ЦА» прийняв на ремонт черговий літак Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ

  На Державне підприємство «Завод 410 ЦА» прилетів для ремонту Ан-26 Повітряних Сил Збройних Сил України.

  Уряд розблокував виробництво нових кормів для тварин в Україні

  Уряд розблокував процедуру державної реєстрації кормових добавок, що дозволяє розпочати виробництво нових кормів для тварин українським компаніям.Як повідомляє пресслужба Міністерства економіки, відповідний...

  До кінця року на Бурштинській ТЕС відремонтують шість енергоблоків

  На Бурштинсьткій ТЕС до кінця року відремонтують шість енергоблоків. Інвестиції в оновлення електростанції складуть 546 мільйонів гривень.Про це...

  Бориспіль увійшов до ТОП-5 кращих аеропортів Східної Європи

  Аеропорт Бориспіль посів п'яте місце в рейтингу 10 найкращих повітряних гаваней Східної Європи, складеному британською компанією Skytrax.Передає Національний Промисловий...

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні з торішнім показником за аналогічний...

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією - "Орловка-Ісакча" - за цей час...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  Зараз читають

  ДАХК “Артем” готує випробування дрона-камікадзе “Мисливець”

  Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів "Мисливець". На черзі – перехід...

  Харківський авіазавод домовляється про випуск угорських літаків та сертифікацію ХАЗ-30 в Європі

  ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" (ХДАВП) хоче розпочати складання і продаж легких двох-чотиримісних літаків Fusion 212...

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні...

  У Києві відкрили сучасний Урбан-парк (фото)

  На території Київського національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) відкрили першу частину спортивного кластера — Урбан-парк.