9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Січня, 2021

«Укрспецтехніка» вдосконалила систему РЕБ з протидії БПЛА «Анклав»

 • Холдингова компанія «Укрспецтехніка» вдосконалила систему РЕБ по протидії БПЛА «Анклав».

  Про це написав у себе на сторінці у Facebook заступник генерального директора ПрАТ «ХК «Укрспецтехніка» Михайло Прохоренко. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Роботи проводились в ініціативному порядку, а зразок вже завершив натурні випробування з залученням БПЛА.

  За твердженням розробників, після завершення вдосконалення комплекс протидії безпілотним літальним апаратам «Анклав» здатен не лише дезорієнтувати дрон, але й отримувати та передавати будь-яку інформацію.

  Комплекс РЕБ «АНКЛАВ» розробки ХК «Укрспецтехніка» призначений для створення перешкод для приймачів, що працюють на частотах навігаційних систем GLONASS і GPS. «АНКЛАВ» також може створювати перешкоди для каналів управління і телеметрії, які використовуються в БПЛА і високоточному озброєнні.

  Для цього було розширено діапазон подавлення команд керування та телеметрії, і зараз він складає  350-6000 мГц.

  “Внесені зміни у конструкцію виробу, вдосконалено програмне забезпечення. Все це дозволило значно покращити технічні можливості виробу, підвищити його ефективність у боротьбі з ворожими БПЛА”, – написав Михайло Прохоренко

  Відсутність чи спеціальне придушення супутникових систем навігації засобами РЕБ призводить до неможливості точного визначення БПЛА власних координат та виконання ним польоту по заданому маршруту.

  Вперше комплекси «Анклав» були отримані Збройними Силами у 2016 році та з того часу доопрацьовувались під нові вимоги які визначались в ході експлуатації в бойових умовах.

  Зараз постановник радіоперешкод «Анклав» може придушувати сигнали навігації будь-якої системи – GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, що у цей час є необхідною умовою для виконання БПЛА поставленої бойової задачі.

  Окрім портативних комплексів Збройні Сили отримують більш потужні комплекси РЕБ на шасі вантажних автомобілів, мова йде про Р-330УМ «Мандат».

  У 2014 році комплекс пройшов Державні випробування і був прийнятий на озброєння, але, через обставини, виготовлення комплексу «Мандат» на ПАТ «Топаз» у Донецьку для України стало неможливим.

  Р-330УМ “Мандат”

  У 2015 році керівництвом КП «НВК «Іскра» спільно з Міністерством Оборони України було прийнято рішення «Про порядок організації виробництва комплексу Р-330УМ на площах КП «НВК «Іскра». Це рішення дало старт відновленню виробництва. Одночасно з поновленням виробництва, конструктори НВК “Іскра” провели величезний обсяг конструкторських робіт, пов’язаних з імпортозаміщенням та заміною постачальників складових та комплектуючих.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Харків отримав чергову партію тролейбусів “Богдан”

  Представники Харківського КП «ТРОЛЕЙБУСНЕ ДЕПО № 3» прийняли нову партію тролейбусів "Богдан" у Луцьку. Цього разу було...

  У Запорізькій області збудували біоелектростанцію

  У місті Токмак Запорізької побудували біотеплоелектростанцію «Придніпровська БіоТЕС». Станція стане майданчиком для розвитку індустріального парку на території південної промзони міста.Передає...

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”. Очікувана вартість робіт становитиме 4...

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.В складі військових...

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».Передає Національний...

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого типу польської марки «Eques».

  В Україні створять фонд стартапів лісового господарства

  "Лісовий інноваційно-аналітичний центр" почав створення Фонду лісопромислових стартапів. Створення фонду розпочато за дорученням глави Держагентства лісових ресурсів України Василя Кузьовіча.

  Зараз читають

  Чернігівський завод представив новий тролейбус з автономним ходом

  Корпорація "Еталон" представила новий повністю низькопідлоговий тролейбус великого класу довжиною 12 метрів з автономним ходом 20 кілометрів...

  СБУ заблокувало роботу російських буксирів в українських портах

  Певна кількість російських буксирів, що працюють в низці портів України та які українські бізнесмени взяли в так...

  “Центр організації дорожнього руху” отримав партію евакуаторів від “Техкоплекту”

  Для "Центру організації дорожнього руху" виготовлено партію з чотирьох нових евакуаторів — нових бортових вантажних автомобілів на...

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.