9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

“Укрспецекспорт” відправив РЛС виробництва “Аеротехніка-МЛТ” закордонному замовнику (фото)

 • Незабаром іноземний замовник отримає нову радіолокаційну техніку виробництва української приватної компанії ТОВ “Аеротехніка-МЛТ”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  Постачання РЛС здійснюється за зовнішньоекономічним контрактом Державною компанією “Укрспецекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”.

  Зокрема пресслужба Концерну оприлюднила світлини на яких кунги на шасі КрАЗ-6322 6х6 завантажуються на військово-транспортний літак Іл-76МД. Судячи з фото, ймовірно мова йде про наземну рухому радіолокаційну станцію (РЛС) дальнього виявлення метрового діапазону хвиль П-18МА (П-180У), що є вдосконаленою версією старої аналогової РЛС П-18.

  Завантаження нової радіолокаційної техніки виробництва “Аеротехніка-МЛТ” в Іл-76МД / Фото: “Укроборонпром”

  Нагадаємо, таку станцію у грудні минулого року ДК “Укрспецекспорт” вже постачав турецькій компанії SSTEK Savunma Sanayi Teknolojileri AŞ (Defense Industry Technologies Inc) з декларованою вартістю 3,6 млн дол.

  Того ж місяця “Укрспецекспортом” в Туреччину було поставлено ще дві РЛС виробництва ТОВ “Аеротехніка-МЛТ” – MARS-L (на шасі “Урал” та “КрАЗ”) з декларованою вартістю 7 544 000 дол.

  Варто додати, що наземна рухома радіолокаційна станція дальнього виявлення метрового діапазону хвиль П-180У (П-18МА) виробництва “Аеротехніка-МЛТ” має покращені характеристики виявлення та забезпечує автоматичний супровід траєкторій руху повітряних об’єктів, приймання даних від інших РЛС і радіовисотоміру, обмін радіолокаційною інформацією відбувається за наданими каналами обміну даних в узгодженому протоколі обміну.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  Зерновий термінал Neptune у порту Південний з часу відкриття перевалив понад 6,6 мільйона тонн зернових

  З червня 2018 року, коли був запущений в роботу зерновий термінал Neptune в порту Південний, даним підприємством...

  “Укрзалізниця” продасть 182 непрофільних активи

  "Укрзалізниця" починає продаж непрофільних активів - на першому етапі вже визначені 182 непрофільних активи. Для вивчення ринку...

  Авіакомпанія Bees Airline найближчим часом подвоїть свій флот

  Авіакомпанія Bees Airline розпочала процес приймання ще двох пасажирських лайнерів літаків Boeing 737-800 в рамках програми розширення...

  «ХКБМ» спільно з військовими створює роботизований комплекс на базі БТР-4Е

  На ДП «ХКБМ» опрацьовують концепцію створення роботизованого наземного комплексу на базі колісного шасі БТР-4Е.