9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Укрспецекспорт побудує в Азії завод для капітального ремонту бронетехніки

Державна компанія «Укрспецекспорт» уклала контракт з країною Південної Азії на створення заводу з капітального ремонту броньованої техніки та виробництва запасних частин та комплектуючих.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Країна-замовник не повідомляється, але відзначається, що контракт на будівництво універсального заводу було укладено з Міністерство оборони цієї країни.

Повідомляється, що універсальний завод являтиме собою стаціонарний промисловий об‘єкт, який буде розміщено у повністю автономному комплексі будівель, розташованих на окремій території.

Контрактом передбачається повний спектр послуг від розробки документації для будівництва та повного і всеосяжного оснащення заводу сучасним технологічним обладнанням.

blank
Ілюстрація від ДК «Укрспецекспорт»

Передбачається пристосування виробництва передових світових компаній, включаючи його монтаж, до запуску виробництва та підготовки персоналу для виконання капітального ремонту.

Зазначається, що створений Універсальний завод дозволить замовнику виконувати високоякісний капітальний ремонт легкої броньованої техніки різних типів.

Додатково буде можливість виготовляти широку номенклатуру запасних частин до легкої броньованої техніки різних типів у кількостях, достатніх для задоволення як власних потреб заводу для проведення капітальних ремонтів, а також для постачання таких запасних частин іншим військовим частинам армії країни.

Завод дозволить виконувати роботи з модернізації легкої броньованої техніки, що знаходиться на озброєнні, з метою покращення її бойових та експлуатаційних характеристик.

Також повідомляється, що термін реалізації Контракту – три роки.

Не виключено, що угоду було укладено з Міністерством оборони М’янми. Нагадаємо, у 2019 році Державна компанія «Укрспецекспорт» підписала угоду з М’янмою про будівництво спільного підприємства з виробництва бронетехніки.

«Укрспецекспорт» – українська державна компанія, яка має монопольне право здійснювати експорт та імпорт продукції, послуг військового та подвійного призначення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають