9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

UkrSpecSystems створив унікальний безпілотник що має 3 режими зльоту та посадки

Компанія UkrSpecSystems модернізувала свій тактичний безпілотник People’s Drone PD-1. Покращена версія БпАК PD-1 Pro має одразу три опції зльоту та посадки: зі смуги, старт з катапульти та парашутне приземлення, вертикальний зліт та посадка.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Це стало можливим завдяки його оснащенню швидкозмінними модулями з додатковими двигунами. Інноваційний модульний дизайн від фахівців UkrSpecSystems дозволяє протягом лише 15 хвилин, без використання додаткових інструментів змінити конструкцію PD-1 із класичним літаковим стартом до вертикального зльоту та посадки.

Повідомляється, що така опція дещо знижує корисне навантаження БпАК, яке зі стандартних 8 кг зменшується до 6 кг. Проте інші параметри не постраждали.

Нагадаємо, PD-1 стоїть на озброєнні ЗСУ (був одним із трьох моделей БПЛА, що демонструвалися на Параді Незалежності цього року) і є найпотужнішим, за розмірами та параметрами, серед безпілотників, які зараз використовуються в українській армії. Така машина може триматися у повітрі близько 10 годин і нести до 8 кг корисного навантаження, а його максимальна стеля становить 3 тисячі метрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають