9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

UkrspecSystems представила власний варіант ударно-розвідувальної системи

Компанія UkrspecSystems представила комплекс, що складається з розвідувального БПЛА, ударного дрону-камікадзе і сучасної системи управління

Ця розробка включає розвідувальний комплекс PD-2, новий компактний дрон-камікадзе RAM II (був представлений на виставці “Зброя та безпека-2021”) і систему програмного забезпечення для керування “Термінал”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крылья.

Ударний безпілотник, за словами технічного керівника компанії UkrspecSystems Сергія Данилюка, створений в партнерстві з компанією DeViRo і має у своїй конструкції певні рішення, відпрацьовані в розвідника “Лелека-100”.

“Дальність дії – 30 км, навчився дуже точно наводитися, бойова частина – 2,5 / 4 кг”, – розповів Сергій Данилюк.

При цьому, такий БПЛА не одноразовий. За словами представника UkrspecSystems, його можна при необхідності безпечно повертати (якщо безпілотник ні знищено під час місії) і повторно використовувати “до 10 разів”.

Власне, третім “найбільш вагомим ресурсом”, було названо сучасне програмне забезпечення – “Термінал”.

“Це комп’ютерна програма, яка дозволяє керувати всіма цими засобами в режимі “онлайн” і приєднуватися до наявних систем керування, які використовуються Збройними силами (наприклад, “Кропива”) та інтегрована до перспективних, де UkrspecSystems може бути співвиконавцем (наприклад, “Простір”) “, – зазначив технічний керівник UkrspecSystems.

За його словами, система вже пройшла певні попередні випробування на навчаннях ЗСУ. Також він зазначив, що друга версія безпілотника People’s Drone (PD-2) включена в державного оборонного замовлення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають