9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 18 Червня, 2021

“Укроборонсервіс” налагодив обслуговування та ремонт комплексів “Кольчуга-КЕ” (фото)

 • ДП “Укроборонсервіс” представило відновлений комплекс радіотехнічної розвідки “Кольчуга-КЕ”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Згідно з повідомленням прес-служби Державного Концерну “Укроборонпром” (до складу якого власне й входить “Укроборонсервіс”) комплекс був відновлений підприємством після тривалого простою.

  “Метою сьогоднішньої демонстрації комплексу “Кольчуга-КЕ” є підтвердження готовності останнього до виконання бойових завдань.

  Ми готові поставити цей комплекс Міністерству оборони України, надати гарантії щодо його працездатності та взяти на себе зобов’язання по подальшому технічному обслуговуванню у випадку, якщо наші військові вирішать придбати цей комплекс.

  Також, у разі потреби, ми готові розпочати ремонт інших комплексів РТР цього типу, які вже стоять на озброєнні Збройних сил України та запропонувати свій варіант модернізації”, – зазначив під час презентації директор ДП “Укроборонсервіс” Володимир Воронін.

  Комплекс радіотехнічної розвідки “Кольчуга-КЕ”

  Відзначається, що у демонстрації відновленої “Кольчуги-КЕ” також взяли участь народний депутат України, голова підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ігор Копитін, представники Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних сил України та інших підприємств-учасників ДК “Укроборонпром”.

  Комплекс радіотехнічної розвідки “Кольчуга-КЕ”

  Варто додати, що цей зразок комплексу радіотехнічної розвідки “Кольчуга” вже декілька років знаходиться на підприємстві “Укроборонсервіс”.

  Комплекс вже неодноразово демонструвався керівництву Держави та керівництву Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Тож можна стверджувати, що “Укроборонсервіс” вкотре хоче домовитись з Міноборони України про купівлю цього єдиного зразка, з огляду на кадрові зміни, що відбулися в керівництві Міністерства оборони.

  До речі, присутній на цій демонстрації народний депутат Ігор Копитін був обурений “відмовою представників центрального апарату Міністерства оборони України від участі у демонстраційному показі та демонстративному ігноруванні виробів державних підприємств”. Відповідний запис він оприлюднив на власній сторінці Facebook.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека –...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже традиційно презентує результати своїх досліджень...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

  Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія "Нова Пошта" продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні три нових об'єкти були запущені...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність планується перенести в Україну, починаючи...

  «ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

  У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок заходу - броньовану медичну...

  Військовим метрологам передали сучасну мобільну лабораторію

  Метрологічний центр військових еталонів Збройних Сил України, який розташований у Харкові, отримав нову пересувну лабораторію вимірювальної техніки УА2-4/А на базі автомобіля МАЗ.

  Зараз читають

  “Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

  Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія "Нова Пошта" продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний...

  На базі «Антонова» створено новий високотехнологічний кластер

  14 червня 2021 року на ДП «Антонов» відбулося підписання Генерального договору про кластер високих технологій «Антонов».