9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

«Укроборонсервіс» представить міномет на базі автомобіля Kia KM450

ДП «Укроборонсервіс» продемонструє на XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2018» мобільну мінометну систему на базі автомобіля KIA KM450.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Military Navigator.

Kia KM450 — південнокорейський легкий військовий вантажний автомобіль (пікап). В Україні пропонується автомобільною компанією «Богдан Моторс» під назвою «Богдан KM-450». Автомобіль комплектується 3,9 л дизелем Hyundai D4D, потужністю 139 к.с.

blank

Спеціально сконструйоване для військових потреб шасі може бути використане для створення як автомобіля загального призначення (бортова легка вантажівка з тентом), так і в якості бази для різноманітних спеціальних армійських машин: автомобіля управління вогнем артилерії, санітарного автомобіля, автомобіля зв’язку, лабораторії на колесах, легкої системи залпового вогню або протитанкових комплексів, мобільного житлового модуля тощо.

Варіанти застосування Kia KM450, що пропонуються південнокорейським виробником:

blank

Нагадаємо, що на минулій виставці «Зброя та безпека 2017» компанія продемонструвала 120-мм автоматизований мобільний мінометний комплекс UKR-MMC на базі бронеавтомобіля «Барс-8», першій прототип якого був показаний у 2016 році. Механізм приведення в бойове положення і наведення міномета та опорна плита, розроблені іспанськими партнерами Everis Aeroespacial у Defensa S.L.U.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають