9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

“Укроборонсервіс” поставив в Болгарію запчастини для 6000 ракет від ПТРК “Корсар”

 • В період 2018-2019 років Державне підприємство “Укроборонсервіс”, що входить до складу ДК “Укроборонпром” експортувало до Болгарії комплектуючі для виробництва 6 тисяч одиниць протитанкових ракет РК-3ОФ.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  Згідно з даними, що оприлюднено ресурсом en.52wmb.com, який відстежує імпортно-експортні операції, за останні два роки загалом було здійснено 12 постачань болгарській компанії Sage Consultants JSCO партій виробів ПІМ-3-1 7Х4.022.008-01, ПІМ-ТС 7X2.900.041-02 та ПС-2 7X5.159.139.

  Останнє постачання партії виробів ПІМ-3-1 7X4.022.008-01 та ПС-2 7X5.159.139 (у кількості по одній тисячі одиниць кожного виробу) відбулося у грудні 2019 року на суму у $308 тисяч.

  Загальна сума експортних постачаннь партій запчастин для протитанкових ракет РК-3ОФ болгарській компанії Sage Consultants JSCO за 2018-2019 роки склала $1, 946 млн.

  Нагадаємо, РК-3ОФ це керована ракета калібру 107 мм з осколково-фугасною бойовою частиною та дальністю стрільби до 2,5 км. Разом з ПТКР РК-3К (з тандемною кумулятивною бойовою частиною) входить до складу озброєння українського легкого протитанкового комплексу “Корсар” виробництва ДККБ “Луч”.

  Виріб ПІМ-ТС 7X2.900.041-02 – запобіжно-виконавчий механізм, призначений для проведення приймально-здавальних випробувань бойових частин ракет РК-2ОФ, РК-3ОФ, РК-2С. В його склад входить детонатор, передавальний заряд, електрозапальник та електродетонатор.

  Виріб ПІМ-3-1 7Х4.022.008-01 – запобіжно-виконавчий механізм, призначений для комплектування виробів Б-3ОФ зі складу виробу РК3ОФ.

  Макети керованих ракет РК-3К та РК-3ОФ для ліцензійної версії ПТРК “Корсар” йорданської збірки Jadara Terminator ATGW на виставці IDEX 2019. Фото: Defence Express

  Плата спрацювання ПС-2 7Х5.159.139 є складовою одиницею запобіжно-виконавчого механізму ПІМ-3-1, що призначена для забезпечення детонації виробу Б-3ОФ.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  Катери Морської охорони посилили кордон з Білоруссю

  Малий катер BG15 проєкту UMS-1000 Одеського загону Морської охорони Державної прикордонної служби посилив кордон з Білоруссю на...

  На Харківщині споруджують новий шляхопровід на дорозі Київ-Харків-Довжанський (відео)

  У Харківській області, на дорозі М-03 Київ - Харків - Довжанський біля села Гракове будують новий міст.

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.

  “Укроборонпром” співпрацюватиме з канадцями для створення в Україні патронного заводу

  Канадська комерційна корпорація та державний концерт "Укроборонпром" підписали угоду про сприяння економічному співробітництву у критично важливому стратегічному секторі оборони...