9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 26 Травня, 2022

«Укроборонпром» закуповує газ на 2022 рік за рамковими угодами

Державний концерн «Укроборонпром» другий рік поспіль закуповує природний газ шляхом укладання рамкової угоди, що відповідає принципам процедури Prozorro.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу ДК «Укроборонпром».

Торік завдяки підписанню рамкової угоди з 7 постачальниками газу Концерну вдалось заощадити понад 21 мільйон гривень.

«Рамкова угода дозволяє нам разово провести кваліфікацію постачальників газу, аби упродовж року закуповувати необхідні обсяги товару у максимально рекордні строки та за найвигіднішою ціною. Так, у 2022 році ми плануємо щомісяця оголошувати торги серед учасників рамкової угоди та укладати договір з тим постачальником, який запропонував найнижчу ціну», – розповів директор із закупівель Укроборонпрому Роман Аврамов.

Відбір постачальників газу для підприємств-учасників Укроборонпрому проходитиме на одному з авторизованих системою Prozorro майданчику. Оскільки Концерн здійснює централізований відбір постачальників газу для своїх підприємств, на які не поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі», тип тендеру «Укладання рамкової угоди» в самій системі Prozorro є недоступним.

«Комерційний майданчик розробив для нас повний аналог цієї процедури на своїй платформі, зберігши всі принципи, в тому числі «всі бачать все», які закладені в системі Prozorro», – підкреслив Роман Аврамов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають