9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

“Укроборонпром” забезпечив 100% виконання держоборонзамовлення

Державний концерн “Укроборонпром” за три роки  отримав державного оборонного замовлення на суму 11,7 мільярдів гривень. Забезпечивши повне його виконання та збільшивши потужності підприємств для інших замовників сплатив до бюджету 12,4 мільярдів гривень. Такі результати діяльності найбільшого оборонно-промислового об’єднання держави містяться в щорічному звіті роботи нового менеджменту, що був призначений Президентом України в липні 2014 року.

“За даними звіту чітко видно, що 100% вартості техніки замовленої за ДОЗом повернуто державі у вигляді податків та зборів усіх рівнів”, – повідомили в Концерні.

За сплачені “Укроборонпромом” податки держава переозброює українське військо. Питома вага надходжень до бюджету, що перераховують підприємства-учасники оборонно-промислового об’єднання країни, генерується завдяки виконанню експортних замовлень.

blankНагадаємо, що Президент України Петро Порошенко повідомив про виділення більш ніж 300 млн грн на закупівлю новітніх танків “Оплот” для ЗСУ. Нині ДК “Укроборонпром” виконує контракт на постачання українських бойових машин «Оплот» до королівства Таїланд. Воно буде виконано у відповідності з усіма передбаченими ним домовленостями. Підприємство-виконавець цього замовлення та виробник ОБТ “Оплот”  – ДП «Завод ім. В.О. Малишева» , що входить до складу Концерну.

Останні новини:

Зараз читають