9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

“Укроборонпром” за 9 місяців збільшив чистий дохід на 6%

Чистий дохід підприємств-учасників Державного концерну “Укроборонпром” від реалізації товарів, робіт та послуг за три квартали 2021 року склав понад 26 млрд грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу ДК “Укроборонпром”.

Даний показник на 6% більше, ніж за аналогічний період 2020 року (24,5 млрд грн), та на 13% більше, ніж за 9 місяців 2019-го (22,5 млрд грн).

При цьому чистий фінансовий результат за 3-ій квартал поточного року склав понад півмільярда гривень (528 млн грн), що на 69% більше за планові показники.

Фінансові результати за 9 місяців 2021 року свідчать про стабільну роботу підприємств-учасників Концерну, які виготовляють, модернізують та ремонтують озброєння й військову техніку у строки, передбачені державними та зовнішньоекономічними контрактами.

blank
Гелікоптер Airbus H225 на фоні ангару в Олександрії Стопкадр з відео телеканалу «КТМ»

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що “Укроборонпром” анонсував початок співпраці з Airbus за вертолітною програмою.

“Нами сплановані певні спільні дії разом з Airbus і не лише у питаннях створення національної авіакомпанії, але також співпраця за направленням вертолітної програми. Крім того, розглядається створення сервісного центру, який ми обговорюємо з нашими партнерами”, – повідомив генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв у ході форуму “Велике будівництво: авіація та туризм”.

blank

Крім того, Десантно-штурмові війська Збройних сил України почали підконтрольну експлуатацію мобільних мінометів Барс-8ММК, що розроблені та виготовлені ДП «Укроборонсервіс», яке входить до складу “Укроборонпрому”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають